У Костянтинівці буде налагоджено веломаршрути по місцям створення фільму про бельгійську історію міста


1179
коментарі відсутні

У Костянтинівці буде налагоджено веломаршрути по місцям створення фільму про бельгійську історію міста

Костянтинівські школярі зайняли друге місце у міжнародному конкурсі , під назвою «Історія моєї громади». Учні разом із вчителями-наставниками знімали фільм про бельгійське минуле Костянтинівки.

Церемонія нагородження цього конкурсу відбулася у Києві. Переможців обирали із 288 робіт різних напрямків: відеофільми, презентації, віртуальні екскурсії, музеї, блоги тощо. Відібрали лише 12. У своїх проектах учасники розповідали про локальну історію того місця, де вони живуть.

Цей проект організовувала всеукраїнська асоціація вчителів історії «Нова доба».

«Були представники цієї організації , були представники посольства Німеччини в Україні , які підтримували фінансово цей проект, до речі він міжнародний він проводився в Україні, Білорусії, Грузії та Молдові» – розповідає учасниця проекту Наталя Поколенко – «Були представники благодійних організацій німецьких, які також фінансово вкладаються, до речі приз, супер приз скажімо так, в цьому конкурсі – це поїздка дітей до Німецького міжнародного табору в листопаді» – продовжує Наталя про перспективи та можливості даного проекту.

На даний момент робота над проектом триває:

«Ми створюємо веломаршрут заводами нашого міста, також будемо просити фінансування на створення банерів пересувних для музеїв. Також плануємо провести екскурсії в школах із цими банерами та створення флаєрів також у міській раді та управлінні освіти» – розповіла учениця 16-ї школи учасниця проекту Марія Поколенко.

До веломаршруту учасники планують залучити всіх охочих проїхати велосипедами по місцям створення фільму про історію бельгійської Костянтинівки. Екскурсоводами будуть діти, які приймали участь у створенні кіно.

Юлія Дерека


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі