У Костянтинівці арт–група «Світлячки» організовують благодійні заходи


2107
коментарі відсутні

У Костянтинівці арт–група «Світлячки» організовують благодійні заходи

12 серпня о 15-й годині в ресторані, що розташований у правобережній частині міста відбудеться благодійна гра в «Мафію». Арт-група «Світлячки» вже не вперше організовує благодійні акції. Цього разу вони вирішили допомогти Марії Пироговій, яка після кількох операцій потребує реабілітації.

«Людям, які віддають перевагу інтелігентному відпочинку , де вони можуть проявити дипломатичні якості, або просто бажають поговорити – саме туди. Ми там всіх навчимо правилам гри, а можливо, й нам гості підкажуть, як зробити захід ще цікавішим. Коштує участь – 100 грн. Всі зібрані фінанси ми віддамо на лікування Марії» – розповіла координаторка арт-групи «Світлячки» Сіра Арутюнян – Бозоян.

Також «світлячки» беруть участь у організації конкурсу «Міні-міс Костянтинівка». Щоб стати учасницею у заході, треба спочатку пройти відбірковий тур. Всі бажаючи, можуть звернутися до організаторів через офіційну сторінку «Світлячків». Також по місту розклеять об’яви з інформацією про конкурс. Учасницям треба заповнити анкету й додати 5-ть фотокарток: 2- портрети, 2 – у повний зріст і 1-ну сімейну. Організатори кажуть, що чітких рамок стосовно кількості фіналісток не мають:

«В минулому році ми планували, що буде 10 учасниць , але так сталося що у фіналі було 15-ть. Того річ ми планували, що вікові категорії будуть варіювати від 6-ти до 12-ти років, але потім побачили , що є заяви від 5-ти років. Тому у нас немає нічого нерухомого, все буде в інтересах учасниць» – розказує Сіра.

В цьому році планується створити дві підгрупи від 5-ти до 8-ми – молодша група, та відповідно від 9-ти до 12-ти – середня. Конкурс складатиметься з таких частин:

1-й тур дефіле – там дівчатка представлять себе журі та глядачам;

2-й – конкурс талантів, в минулому році цей тур був різноплановим. Конкурсантки готували смачні страви, показували акробатичні номери тощо.

3-й тур – живе спілкування, там в рамках цього туру з дівчатками спілкуватимуться члени журі, або ведучі.

«Саме у такому спілкуванні вони розкривають своє мислення, погляди. Не те, що підготоване з батьками, а які вони є насправді. В минулому році, це було так, що кожна дівчина уявляла себе героїнею улюбленої казки і їм треба було відповісти на декілька питань. Наприклад, чому обрала саме цього героя, що в ньому подобається» – згадує минулий попит конкурсу координаторка арт-групи «Світлячки».

4-й тур – вихід у вечірніх сукнях.

Оголошення фіналісток відбудеться 8-го серпня, а сам конкурс пройде 15-го вересня у будівлі кінотеатру «Супутник».

Юлія Дерека


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі