У Костянтинівському міському центрі зайнятості будуть проходити тренінги від ПРООН


3382
коментарі відсутні

У Костянтинівському міському центрі зайнятості будуть проходити тренінги від ПРООН

На сьогодні вже об’явлено набір у групу на тренінг від ПРООН за програмою підтримки бізнес-ідей з надання малих та середніх грантів особам, які проживають на території Донецької та Луганської областей, та ВПО. Зайняття будуть проходити у Костянтинівському центрі зайнятості.

Протягом 5-ти днів учасники навчатимуться основам маркетингу, юридичним азам для того, щоб започаткувати або розширити свою справу. Їм буде надана можливість спільно з тренерами визначитися з ідеєю, яка є актуальною для регіону, та описати її у бізнес-плані. По закінченню навчального курсу учасники матимуть змогу реалізувати свої бізнес-плани та отримати гранти через програми від ПРООН, або інші міжнародні організації, які займаються підтримкою бізнесу.

Костянтинівський центр зайнятості почав співпрацювати з закордонними партнерами, які інформують і надають кошти на розвиток бізнесу для клієнтів установи з 2015 року. Фахівці держустанови проводять дослідницьку роботу щодо пошуку й розповсюдженню інформації про іноземних донорів, які підтримують діючих підприємців, або осіб, які бажають започаткувати власну справу.

Протягом 5 років клієнти міського центру зайнятості зверталися до фахівців установи за інформацією та допомогою стосовно участі у проєктах, які допомагають розвивати підприємницьку діяльність у фінансовій або інформаційній сферах.

«Ось з 2015 року й по сьогоднішній день ми працюємо з міжнародними організаціями. Деякі, наприклад, Чеська гуманітарна організація «Людина в біді» тимчасово зупинили у березні свій проєкт по підтримці підприємців і будуть поновлювати співпрацю восени, але точної дати ще не має. У минулому році ми співпрацювали з Данською та Норвезькою Радами по правах біженців. Від норвезької організації отримали гранти близько 7 костянтинівців. Їм надали кошти на обладнання для свого бізнесу у сумі майже 30 тис грн. Зараз діє програма від USAID «Конкурентоспроможна економіка України». Вона впроваджується для тих хто вже є підприємцями, або тільки працює над відкриттям», – інформує провідна фахівчиня з питань зайнятості відділу активної підтримки Костянтинівського центру зайнятості безробітних Ольга Женілова.

Юлія Дерека


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі