У Костянтинівському дитячому садочку «Мир» відбудеться вікенд необмежених можливостей


2018
коментарі відсутні

У Костянтинівському дитячому садочку «Мир» відбудеться вікенд необмежених можливостей

 Захід пройде з  10-ї до 12-ї години.  Участь можуть взяти всі охочі.

«Буде кілька цікавих локацій для дорослих ті дітей. По-перше,  запрошуються наші діти, бо це дитячий садок. Для них буде локація «Всі ми різні». Вона передбачає перегляд мультфільмів націлених на виховання толерантності. Педагогів запросимо на  семінар-тренінг з універсального дизайну та доступності у закладах освіти. Ще ми запрошуємо на спільну творчу лабораторію – це локація буде для мрійників та творчих людей. Я знаю, що вже є ті хто готує свої роботи про прилади про, які ми навіть не мріяли. А ще буде цікава ознайомча програма – екскурсія та знайомство з обладнанням та матеріалами, які роблять виховання зручним» – розповідає завідувачка дитячого садочку № 31 «Мир»  Оксана Корнєєва.

Зараз у дитячому садочку «Мир» дві інклюзивні групи.

«Ми продовжуємо проект з універсального дизайну – облаштовуємо другу групу, куди теж потрібні незвичайні меблі та прилади. До речі, 1-го грудня можна буде подивитися, що є в наших групах та спробувати як працює обладнання» – каже Оксана.

У закладі є зміни для вихованців, бо в одній інклюзивній групі може бути не більше 3-х діточок з особливими потребами. З ними працюють такі фахівці як дефектолог, логопед, реабілітолог.  В планах додати посаду асистента вихователя.

Також у садочку проходять заняття для батьків. У межах програми відкриття інклюзивного простору у Донецькій та Луганській областях практичний психолог садочку пройшов спеціальне  навчання й тепер викладає батькам.  На тренінгах йде мова про те, як налагодити відношення зі своєю дитиною,  отримувати задоволення від цих відношень і як плекати своїх дітей.  Навчальні уроки проходять щочетверга о 16-й годині. Вони  безкоштовні. Теми не прив’язані одна до одної, тому можна почати їх відвідувати з будь-якого зайняття.

 


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі