У команді кураторів ДНР з боку Росії – зміна


62808
коментарі відсутні

У команді кураторів ДНР з боку Росії – зміна

Напередодні російський президент Володимир Путін відправив у відставку главу управління президента РФ по прикордонному співробітництву Олега Говоруна. Указом від 17 квітня на цю посаду призначено Олексія Філатова.

Як повідомляє каналу Кремлівський безбашеник в телеграмі, Філатов аж ніяк не новачок у справах окупованого Росією Донбасу.

«З приводу призначення Олексія Філатова, пішов наступником Олега Говоруна на посаді керівника Управління по прикордонному співробітництву АП», – пише Кремлівський безбашеник.

Філатов включився в роботу по «ЛНР/ДНР» минулого літа – саме він з подачі помічника президента Владислава Суркова забезпечував координацію Москви та Донецька в «зачистці» опозиції перед виборами глави «ДНР» в листопаді.

Нагадаємо, в результаті такої підтримки, до влади в «ДНР» прийшов Денис Пушилін, який раніше в Донецьку керував фінансовою пірамідою “МММ”.

Функціонал і штат Управління скорочують – це пов’язано і з реальним зменшенням фронту робіт по Південній Осетії й Абхазії, і з тим, що частина функціоналу Донбасом все активніше ведуть команди віце-прем’єра Дмитра Козака (одна – в Апараті Уряду, друга в Мінпромторгу, третя – в Донецьку – це команда олігарха Курченка, який контролює весь великий бізнес на Донбасі).

«При таких ситуаційних розкладах, як-то керівник профільного управління АП на безриб’ї зійшов і Філатов …», – додає безбашеник.

Тим часом, російський письменник-терорист Захар Прилєпін, який воював в рядах бойовиків самопроголошеної «ДНР», в інтерв’ю коханому виданню глави Кремля Володимира Путіна «Комсомольська правда» заявив, що мінімум три українських міста повинні відійти до Росії – це Одеса, Слов’янськ і Харків.


Залиште коментар

  Підписатись  
Повідомте про