У Кам’янському підписали тристоронній Меморандум


1406
коментарі відсутні

У Кам’янському підписали тристоронній Меморандум

19 березня у Кам’янському уклали тристоронній Меморандум про співпрацю та порозуміння щодо користування тимчасовим житлом внутрішньо переміщеними особами.

Меморандум підписали заступник Кам’янського міського голови Тетяна Завгородня, проректор з адміністративно-господарчої частини Дніпровського державного технічного університету Лідія Самарець та уповноважений представник від мешканців гуртожитку ДДТУ Людмила Куценко.

Як зазначено в офіційному повідомленні прес-служби міського голови Кам’янського, мета підписання Меморандуму – визначити єдині правила співробітництва усіх сторін та спростити у подальшому вирішення питань, пов’язаних із тимчасовим житлом, комунальними послугами та побутом переселенців у Кам’янському.

Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб є одною з Ініціатив інфраструктурної програми для України Німецького уряду та виконується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ).

У Кам’янському підписали тристоронній Меморандум - Фото №1

Ідея меморандумів про співпрацю та порозуміння щодо користування тимчасовим житлом внутрішньо переміщеними особами – забезпечити максимальну рівновагу інтересів мешканців та балансоутримувачів тимчасових помешкань, забезпечити людей комфортними умовами ведення господарства, а з їхнього боку – гарантувати виконання обов’язків користування тимчасовим житлом, стабільну сплату за спожиті комунальні  послуги.

Від імені  міського голови Андрія Білоусова  учасників заходу привітала його заступник Тетяна Завгородня. Вона подякувала за роботу всім, хто займався реалізацією цього проекту і висловила сподівання, що Меморандум дозволить створити переселенцям дійсно комфортні умови перебування та забезпечить подальші порозуміння і успішну співпрацю.

«Компанія GIZ вважає, що подібний документ може врегулювати нинішні взаємини всіх трьох сторін і найсприятливішим чином впливати на ситуацію в майбутньому. Ми дуже раді, що в Кам’янському підписано Меморандум і відтепер у нас новий рівень взаємовідносин. Між компанією та містом дуже добре налагоджений діалог, всі сторони розуміють свої обов’язки і максимально йдуть на вирішення проблемних питань», – сказала Оксана Таргоній, координатор проектів GIZ у Дніпрі.

Сьогодні у Кам’янському проживає 3533 внутрішньо переміщені особи, серед яких 861 дитина, 1153 пенсіонера та 153 інваліда. Вони мешкають у транзитному містечку на Лівому березі, в гуртожитках №2 та №3 Дніпровського державного технічного університету.

 

У Кам’янському підписали тристоронній Меморандум - Фото №2

 

У Кам’янському підписали тристоронній Меморандум - Фото №3


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі