У Харкові відбулася четверта національна (не) конференція для педагогів


1766
коментарі відсутні

У Харкові відбулася четверта національна (не) конференція для педагогів

В перший день заходу вчителі встановили рекорд України.

У місті зібралися вчителі зі всієї України. На заході були присутні близько тисячі учасників. 150 експертів з 16-ти країн світу прибули на цю подію.

(Не) конференція – це формат, який з’явився у Сполучених Штатах Америки. Одинадцять вчительок зібралися, щоб випити кави та поспілкуватися про проблеми вчительства й таким чином почали організовувати такі заходи. Україна долучилася до програми у 2015 році й вже четвертий рік поспіль у країні проходить EdCamp.

Про заходи детальніше розповідає методист методичного кабінету Управління освіти вчителька української мови та літератури костянтинівської ЗОШ № 9 Вікторія Гонтаренко:

«Цього річ був цікавий квест. Моя команда зайняла друге почесне місце. Було цікаво, коли ми об’єдналися – 30 незнайомих вчительок з різних областей країни, та вирішували певні проблеми» – також були лекції у різних форматах: воркшопів, дискусій , майстер-класів тощо. «Мені дуже сподобалась жива бібліотека . Це було 7 локацій і книгою була людина. Вона розказувала свою історію: про переконання , про маму-гея, про переселенку . За певний час я встигла прочитати 3 таких книги. Дійсно, рівне ставлення та толерантність – це те, чого не вистачає в нашому житті» – продовжує розповідати Вікторія.

Також вчителька розповіла про те, що в перший день учасниками (не) конференції було встановлено засвідчений рекорд України. Його занесли до Книги рекордів Гіннеса України. На площі Конституції в Харкові було найбільше зібрання вчителів (більше 600).

«Ми зробили такі символічні 5 фігур. Це було серце , яке означало любов та психологічну безпеку дитини; знак рівності, який говорив про рівні права: знак «50» – безпечна інфраструктура міста для дитини; сонечко, яке означало співпрацю усіх учасників освітнього процесу й абревіатура НУШ – нова Українська школа. Це були символи, які позначають з чого ми починаємо працювати з першого вересня 2018 року» – розказала Вікторія Гонтаренко.

Юлія Дерека

 

У Харкові відбулася четверта національна (не) конференція для педагогів - Фото №1

У Харкові відбулася четверта національна (не) конференція для педагогів - Фото №2

У Харкові відбулася четверта національна (не) конференція для педагогів - Фото №3

У Харкові відбулася четверта національна (не) конференція для педагогів - Фото №4

У Харкові відбулася четверта національна (не) конференція для педагогів - Фото №5


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі