У двох містах Донецької області пройдуть фінальні концерти конкурсу художньої творчості


2297
коментарі відсутні

У двох містах Донецької області пройдуть фінальні концерти конкурсу художньої творчості

Протягом лютого та березня проходили відбіркові тури для щорічного конкурсу художньої творчості серед учнів та педагогів закладів професійно-технічної освіти Донецької області. Професійне журі оглянуло понад 300 номерів творчої самодіяльності з різноманітних жанрів: вокальний, хореографічний, театральний, інструментальний і оригінальний. У різних номінаціях судді дивилися номери, потім обрали найкращих і саме з них складається програма кінцевих концертів, які пройдуть 4-го квітня у Маріуполі в міському палаці культури й 11-го квітня у Краматорську в палаці культури й техніки машинобудівного заводу.

У Конкурсі взяли участь 31 заклад професійно-технічної освіти Донецької області з різних міст: Костянтинівки, Олександрівки, Мирнограду, Авдіївки, Красногорівки, Селидового, Білицького, Покровська, Родинського, Дружківки, Бахмуту, Соледару, Торецьку, Краматорську, Слов’янську, Великоновосілківки й Маріуполя.

Від Костянтинівки виступатимуть учні з двох навчальних закладів.

«Зі 113-го училища пройшли 3 номери. У них дует з цікавою хореографічною замальовкою під пісню «Вишиванка». Також буде уривок про страту Марії Чурай і сучасна хореографічна постанова. Від 39-го училища буде вірш Тараса Шевченка «Світе тихий, краю милий…» – розповідає завідувачка відділу художньої самодіяльності палацу молоді «Юність» Світлана Алімушкіна.

Учасники з Костянтинівки виступлять у Краматорську. Захід розпочнеться 11 квітня о 12-й годині. Вхід вільний. Також о 10-й там пройде виставка декоративно-прикладного мистецтва.

Юлія Дерека


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі