У Дружківці запустять інтерактивну карту доступності для осіб з інвалідністю


1898
коментарі відсутні

У Дружківці запустять інтерактивну карту доступності для осіб з інвалідністю

Інтерактивну карту доступності для людей з інвалідністю планують запустити в Дружківці наприкінці серпня, – повідомляє ГО «Нова Дружківка».

Відповідна ініціатива реалізується завдяки проєкту «Оцінка фізичної доступності в Дружківці», головна ціль якого – сприяти підвищенню рівня фізичної доступності міста.

Наприкінці серпня планується запуск інтерактивної навігаційної системи, яка допомагатиме людям з інвалідністю почуватися в місті більш комфортно.

«Ми плануємо провести оцінку фізичної доступності певних об’єктів разом з представниками профільних відділів міської ради. Визначальним є те, що об’єкти для аудиту вибиратимуть ті люди, для котрих фізична доступність у місті є найважливішим питанням. Ми хочемо зробити, щоб інклюзія міста була тим фактором, на якому ґрунтуються зміни в нашому суспільстві», – говорить керівник проєкту Сергій Пронкін.

Протягом літа активісти планують провести три зустрічі з обміну досвідом, на яких мешканці сусідніх міст, що займаються проблемами людей з інвалідністю, розкажуть про свої успішні ініціативи. Також пройде три серії навчань для активістів, державних службовців і робітників місцевих органів влади з питання фізичної доступності міста.

Проведення аудиту доступності публічного простору в Дружківці стало можливим завдяки підтримці американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі