У Дружківці стартував проєкт, направлений на покращення міських громадських просторів


921
коментарі відсутні

У Дружківці стартував проєкт, направлений на покращення міських громадських просторів

Проєкт, направлений на покращення міських громадських просторів, передбачає декілька складових, зокрема це – соціологічне дослідження, освітні й розважальні заходи.

Втілюватиме проєкт «Від участі до дії» команда громадської організації «Нова Дружківка» у  співпраці з експертами-урбаністами та представниками місцевої влади.

Серед освітніх заходів відбудуться тренінги для працівників ЖКГ, держслужбовців, представників ОСББ та мешканців про те, як облаштовувати свою територію, що треба враховувати, а також лекції та семінари для студентів. Крім цього, планується провести соціологічне дослідження серед населення, результати якого у подальшому допоможуть в облаштуванні скверів, бульварів, парків та площ у Дружківці. Це буде опитування з вибіркою, коли люди заповнюватимуть анкети, а також робота із фокус-групами. Планують проведення і розважальних заходів, зокрема, наступної весни хочуть провести міський пікнік, а незабаром – плогінг.

«Наша команда так подивилась на досвід профілювання громади і ми побачили, що це реально дозволяє в громадській діяльності в цілому здійснювати роботу, яка спрямована на максимальне врахування потреб людей. Ми зрозуміли, що соціальна згуртованість – це не лише заходи, це врахування потреб і узгодження, чому люди бувають в якомусь парку чи сквері і чого їм не вистачає для того, щоб вони бували там частіше, щоб їхнє перебування було довшим», – розповіла піар-менеджерка ГО «Нова Дружківка» Світлана Агаджанян.

За результатами соціологічного дослідження та з урахуванням думки експертів буде розроблений Регламент благоустрою публічних просторів.

Проєкт «Від участі до дії» реалізується ГО «Нова Дружківка» за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED).

 

Ірина Мартинова


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі