У Дружківці поліпшили умови перебування для породіль


4105
коментарі відсутні

У Дружківці поліпшили умови перебування для породіль

У рамках проєкту «Здорова громада» в Дружківці створили кабінет лікування і діагностики патології шийки матки, тренінговий простір «Академія здоров’я»,  а також відремонтували пологову залу для кризових породіль. Крім цього, завдяки зекономленим коштам зробили ще й палату для збереження вагітності.

Проєкт «Здорова громада» почали реалізовувати торік у грудні, а завершили у червні цього року. Складався він із трьох компонентів: створення кабінету лікування і діагностики патології шийки матки та тренінгового простору «Академія здоров’я», а також ремонту пологової зали. Загалом на проєкт мали витратити 1 млн грн: 500 тисяч грн надав ПРООН і 500 тисяч грн – бюджет міста. Однак, з останнього виділили на 256 тисяч грн більше від запланованої суми.

«За рахунок додаткових ресурсів, з одного боку, збільшення фінансування з бюджету міста, а з іншого, проведення збору комерційних пропозицій та тендеру у нас виявилася економія у 67 тисяч грн. Завдяки ній ми спільно створили додаткову палату для збереження вагітності, яка не була передбачена взагалі в рамках проєкту», – розповіла координаторка ГО «Україна можливостей» Світлана Агаджанян.

За рахунок зекономлених коштів палату було відремонтовано, а також закуплено нові меблі.

Карантин вплинув на роботу тренінгового простору «Академія здоров’я».

«Через карантин просвітницьких заходів не відбувалося. Найближчим часом мають пройти перші зустрічі, пов’язані з навчанням медичного персоналу, а також поступово «жіноча консультація» проводитиме навчання з підготовки до партнерських пологів. Однак, ці заходи відбудуться за умови, якщо не посиляться карантинні обмеження. Повноцінно «Академія здоров’я» запрацює, коли карантин буде знято», –  зазначила Світлана Агаджанян.

Проєкт «Здорова громада» реалізувала ГО «Україна можливостей» разом із Дружківською міською радою за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру і за фінансової підтримки Європейського Союзу та уряду Нідерландів.

Ірина Мартинова

У Дружківці поліпшили умови перебування для породіль - Фото №1


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі