У ДніпроОДА зібралися представники різних церков


2762
коментарі відсутні

У ДніпроОДА зібралися представники різних церков

У ДніпроОДА за круглим столом зібралися представники обласної влади, духовенства, громадськості. Про історію та сучасність говорили з нагоди  1030-річчя хрещення Київської Русі.

До пам’ятної дати в холі ДніпроОДА створено виставку, серед експонатів – картини петриківських майстрів, дерев’яні вироби, розписані петриківкою.

За круглим столом зібралися представники обласної влади, громадськості, керівники культурних закладів та духовенство. Спочатку разом помолилися за Україну.

«Хрещення – це нове народження духовного життя. На Дніпропетровщині завдяки співпраці влади з релігійними організаціями створюються гармонійні умови для міжконфесійних відносин, будуються і відкриваються нові храми, реставруються існуючі, – зазначив заступник голови ДніпроОДА Дмитро Батура. – Свято Хрещення Київської Русі об’єднує нас навколо справжньої духовної радості»

«Всі церковні взаємини мають відбуватися на основі компромісу. Чвари говорять про дисбаланс у суспільстві», – наголосив історик Олег Бойко.

Хрещення Русі — процес прийняття і поширення християнства на території Київської Русі. Ключова подія — масове хрещення 988 року мешканців Києва та інших міст, в результаті чого християнство стало провідною релігією в державі.

У ДніпроОДА зібралися представники різних церков - Фото №1

У ДніпроОДА зібралися представники різних церков - Фото №2

 


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі