У Дніпрі складатимуть план порятунку головної артерії країни


1620
коментарі відсутні

У Дніпрі складатимуть план порятунку головної артерії країни

Надзвичайно важливе екологічне питання вирішуватимуть на Першому міжнародному водному форумі, «Борисфен-2018». Захід організований за підтримки Дніпропетровської обласної ради й має на меті визначення плану реальних дій для залучення інвестицій та пошуку шляхів збереження водних джерел. У заході візьмуть участь керівники органів місцевого самоврядування та водоканалів України, голови ОТГ, науковці та представники комерційних організацій.

Програма форуму передбачає проведення конференції, дискусійної панелі та виставки сучасних технологій у галузі водопровідно-каналізаційного господарства та відновлюваної енергетики.

Як зазначив заступник голови Дніпропетровської обласної ради та ініціатор форуму, «Борисфен» Валерій Безус:

«Це платформа, завдяки якій можна привернути увагу до нагальних проблем галузі водопровідно-каналізаційного господарства, екологічного стану водних об’єктів, раціонального використання водних ресурсів, збереження та захисту водного середовища на національному рівні».

Літнє цвітіння Дніпра – це не просто результат спеки, який відлякує любителів покупатися. Насправді, це процес розмноження синьо-зелених водоростей, які виділяють токсичні речовини.

І головна причина цього – критичний стан забруднення річки.

У Дніпро щорічно скидається від майже 10 тисяч підприємств понад 10 куб. км стічних вод, з яких 0,15 без будь-якої очистки — це небезпечні води. Його вода забруднена отруйними хімічними речовинами: сполуками важких і радіоактивних металів, особливо після Чорнобильської катастрофи на АЕС.

Сьогодні, як ніколи, екологічний стан водних об’єктів України потребує кардинальних дій щодо його поліпшення. Тож у Міжнародний день річки Дніпро, з метою привернення уваги до її екологічних проблем та екологічного стану інших водних ресурсів, 6-7липня 2018 року відбудеться міжнародний форум, «Борисфен-2018». Початок об 11:00 за адресою еко-готель «Ліс на Самарі», с.Піщанка вул. Чкалова, 60А.

За більш детальною інформацією щодо участі у форумі звертайтеся за телефоном 095-79-05-795 Тетяна Палець


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі