У Дніпрі розпочався музичний конкурс «Битва хорів»


1920
коментарі відсутні

У Дніпрі розпочався музичний конкурс «Битва хорів»

Першого грудня, у Дніпрі розпочався музичний конкурс «Битва хорів» серед учасників соціального проекту «Університет третього віку». Загалом у ньому візьмуть участь 15 ветеранських колективів: у рамках І етапу виступили 9 хорів, а у фіналі, який відбудеться 8 грудня, свій талант покажуть іще 6 колективів. У кожному хорі від 12 до 52 учасників. Загалом свою співочу майстерність демонструють понад 350 осіб. Як зазначено у повідомленні прес-служби Дніпроради, найстаршій учасниці «Битви хорів» у наступному році виповниться дев’яносто.

«Всі учасники «Битви хорів» – слухачі соціального проекту «Університет третього віку». Вони є ветеранами пісенного руху Дніпра. Цього року «Битва хорів» проводиться вперше, але, зважаючи на те, як багато людей поважного віку зацікавилися конкурсом, сподіваємося, що він стане традиційним. Учасники проекту «Університет третього віку» дуже люблять різноманітні конкурси та заходи, які для них проводяться. Бо, насамперед, для них вважливе спілкування», – зазначив директор департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики Дніпровської міської ради Артем Нідєлько.

Володарів гран-прі, першого, другого та третього місць конкурсу нагородять цінними подарунками і дипломами. Також будуть заохочені найкращі концертмейстер та диригент.

Довідка. Станом на 29 листопада 2018 року в Університеті третього віку зареєстровано 6 615 слухачів, запис триває.

У Дніпрі розпочався музичний конкурс «Битва хорів» - Фото №1

 

У Дніпрі розпочався музичний конкурс «Битва хорів» - Фото №2

 

У Дніпрі розпочався музичний конкурс «Битва хорів» - Фото №3


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі