У Дніпрі будують біогазову електростанцію


1529
коментарі відсутні

У Дніпрі будують біогазову електростанцію

Міська влада Дніпра спільно з інвестором реалізує великий проект – будівництво біогазової електростанції з переробки мулу стічних вод і виробництва електроенергії. Її зводять на центральній очисній станції аерації комунального підприємства «Дніпроводоканал». Як повідомила прес-служба Дніпроради, проект вартістю близько 12 млн євро повністю фінансує компанія «Біо Енерджи Дніпро».

Завдяки біогазовій електростанції місто не лише економитиме до 20 млн грн бюджетних коштів на рік на утилізації мулу, а й значно покращить стан атмосферного повітря.

«Як відомо, найгостріша проблема на всіх очисних спорудах – утилізація так званого відпрацьованого мулу стічних вод. Це робиться на спеціальних полях, де він висихає. А потім його захороняють на полігоні. Під час цього у повітря потрапляє аномальна кількість метану. Біогазова електростанція перероблятиме мул і вироблятиме електроенергію, яка належатиме інвестору. Місто не витрачатиме бюджетних коштів на утилізацію мулу звичним способом, а це величезні обсяги. Крім того, не буде шкідливих викидів в атмосферу», – пояснив Михайло Лисенко, заступник міського голови Дніпра.

За словами Михайла Лисенка, завершити будівництво біогазової електростанції потужністю майже 5 МВт планують у 2020 році.

У Дніпрі будують біогазову електростанцію - Фото №1


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі