У Бахмуті будують та оновлюють лікарні за допомогою Міжнародного Комітету Червоного Хреста


5887
коментарі відсутні

У Бахмуті будують та оновлюють лікарні за допомогою Міжнародного Комітету Червоного Хреста

Одразу два великих проєкти реалізуються в медичній сфері Бахмута: будується «з нуля» відділення невідкладної допомоги на базі Багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування та реконструюється відділення патології Лікарні інтенсивної терапії. Обидва проєкти фінансуються за кошти Міжнародного Комітету Червоного Хреста.

3 мільйони швейцарських франків – така вартість створення сучасного відділення невідкладної допомоги. Звести будівлю мають за 15 місяців, відкриття планується на жовтень 2021 року.

У закладі буде приймальне відділення, травмпункт і рентген-кабінет. Необхідне обладнання закупили ще рік тому, коли готували проєктно-кошторисну документацію на саму будівлю.

Це перший в Україні проєкт, в якому Міжнародний Комітет Червоного Хреста взяв на себе повне фінансування – від будівництва та оснащення до навчання медперсоналу.

У відділенні працюватимуть близько 60 медичних працівників, які вже пройшли необхідне навчання. Лікування надаватимуть за міжнародними протоколами, попереджаючи у чіткій послідовності усі загрозливі для життя стани. Навіть після відкриття відділення представники Червоного Хреста допомагатимуть медикаментами, тренінгами та консультаціями.

Також Міжнародний комітет Червоного Хреста фінансує капітальний ремонт патологоанатомічного відділення Лікарні інтенсивної терапії. Наразі робота триває, ремонт мають завершити наприкінці вересня.

«Відділення патології Бахмутської лікарні допомагає мешканцям міста та усього району, які звертаються про допомогу із встановленням причин смерті їхніх близьких. Щоб забезпечити безпечні і санітарні умови для персоналу, що працює у відділенні, ми почали реконструкцію лабораторії та архіву установи», – повідомляється на сторінці МКЧХ у Фейсбуку.

 

У Бахмуті будують та оновлюють лікарні за допомогою Міжнародного Комітету Червоного Хреста - Фото №1

 

У патологоанатомічному відділенні роблять гістологічні дослідження операційного матеріалу та морфологічні дослідження померлих пацієнтів. Самотужки медзаклад був не в змозі профінансувати капремонт, якого тут не проводили понад півстоліття, та оновити обладнання.

За сприяння Міжнародного Комітету Червоного Хреста на модернізацію відділення витратять понад 30 тисяч доларів США. Відремонтовану будівлю укомплектують новими холодильниками для холодильної камери, також встановлять нову систему вентиляції. Тут з’являться нові лабораторні столи, необхідні інструменти й медичне обладнання, меблі для поліпшення умов праці персоналу.

Створення нових сучасних медичних відділень і модернізація вже існуючих – важливий компонент підтримки сфери охорони здоров’я Донецької області з боку Міжнародного Комітету Червоного Хреста. На прикладі Бахмуту організація зосереджує свою увагу на покращенні медичних послу у лікарнях, наближених до лінії розмежування.

 

Світлана Денисенко


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі