Творчість не зупинити . Успіх громадської організації «Троїцька перлина»

9172
коментарі відсутні

Творчість не зупинити . Успіх громадської організації «Троїцька перлина»

Громадська організація «Троїцька перлина» — зовсім молода, вона створена лише в липні 2020 року. Свою діяльність ГО спрямовує на вирішення проблем у культурній сфері нашого ліцею (Троїцький ліцей Троїцької селищної ради Луганської області).

Метою діяльності організації є: задоволення суспільних, зокрема економічних, соціальних, творчих, вікових, національно-культурних, спортивних та інших спільних інтересів своїх членів, захист їхніх прав та свобод, які не суперечать законодавству України; збереження та зміцнення здоров’я дітей та молоді Троїцької об’єднаної територіальної громади, забезпечення гармонійного розвитку та сприяння їхньому національному становленню як повноправних членів суспільства.

У нашому закладі освіти навчаються надзвичайно творчі діти. Їхні ідеї проведення свят настільки неординарні, що фантазія зашкалює. Кожен культурний захід стає значною подією, план його проведення розробляється спільно, тобто активну участь беруть представники учнівського самоврядування та педагог-організатор. Для того, щоб свято пройшло на достатньому рівні, учні дуже старанно підходять до розробки сценаріїв і створення відеопрезентацій. Наш ліцей бере участь як у районних, так і в обласних культурних заходах.

Однак для того, щоб втілити в життя всі наші задуми та мрії, нам завжди не вистачало сучасної техніки. Для звіту про проведені заходи нам не вистачало відеокамери, для гарного виступу на концертах — мікрофонів, для підготовки до будь-якого заходу нам не вистачало кольорового принтеру. Діти розчаровувалися, коли не могли втілити задумане лише через брак технічних засобів.

Так народилася ідея технічного обладнання класів у Троїцькому ліцеї. Втілювати її в життя ми вирішили, скориставшись механізмом Бюджету участі. Цей інструмент дає можливість кожному охочому запропонувати громадський проєкт на розсуд місцевим мешканцям, які прямим голосуванням можуть висловити йому підтримку. Тож ми написали свій проєкт і подалися на конкурс, де отримали достатню кількість голосів. Наш проєкт потрапив до списку ініціатив, які підтримала Програма розвитку ООН із відновлення та розбудови миру. Нарешті з’явилася реальна можливість змінити на краще освітню сферу нашого ліцею.

Зупинити втілення в життя наших мрій могла лише відсутність громадської організації, необхідної для участі в проєктах ПРООН. Але окрилений колектив нашого ліцею відразу знайшов вихід — заступник директора з виховної роботи разом з практичним психологом створили ГО «Троїцька перлина». А ідею проєкту під назвою «Молодь — майбутнє нашої ОТГ» відразу запропонувала педагог-організатор нашого ліцею. Звісно, що її ідея полягала в усуненні головної перешкоди на шляху творчості наших дітей, а саме — відсутності технічних засобів, таких необхідних і майже буденних в сучасному світі.

Наш проєкт увійшов в число переможців конкурсу, тепер на часі була його реалізація, яка передбачала появу в ліцеї ноутбука, проєктора, кольорового принтера тощо. Ми з нетерпінням очікували першу частину техніки, і ось нарешті вона прибула! Діти були у захваті! Завдяки наявності ноутбука наші учні прийняли участь у нашому першому онлайн-форумі. Тепер перед нами відкриваються нові можливості.

Творчість не зупинити . Успіх громадської організації «Троїцька перлина» - Фото №1

Творчість не зупинити . Успіх громадської організації «Троїцька перлина» - Фото №2

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

 


Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter або Telegram.  Долучайтесь!


0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Новини

Відео

Аналітика