Триває оновлення однієї з найстаріших лікарень Добропілля


1926
коментарі відсутні

Триває оновлення однієї з найстаріших лікарень Добропілля

Добропільська лікарня інтенсивного лікування, яка визначена опорним медичним закладом, капітально реконструюється, щоб відповідати новому статусу. Відбувається внутрішня та зовнішня модернізація будівель.

Споруди лікарні мають дуже поважний вік – цій медустанові вже понад 70 років. На території лікарняного містечка функціонують сім відділень. Медичну допомогу тут отримують не лише мешканці міста, а й жителі навколишніх населених пунктів.

Наразі триває оновлення головного корпусу, в якому створюється відділення екстреної (невідкладної) медичної допомоги. За планом капремонту, роботи будуть виконані у два етапи. Спочатку проведуть внутрішні роботи – відремонтують приміщення першого поверху та підвалу, а також головний вхід.

Другим етапом передбачено опорядження фасаду ззовні та благоустрій прилеглої території. Про це повідомляють у Департаменті капітального будівництва Донецької облдержадміністрації.

Проєктоване відділення екстреної медичної допомоги розміститься у капітально відремонтованому та переобладнаному підвалі та на першому поверсі прибудови до головного корпусу, а також у частині приміщень першого поверху головного корпусу лікарні.

Всього в Донецькій області створено 11 опорних лікарень. Цього року на реконструкцію опорних закладів охорони здоров’я передбачено 270 млн грн. Фінансування надходить з державного та обласного бюджетів, з частковою участю місцевих бюджетів.

Також допомогу надає Міжнародний Комітет Червоного Хреста в Україні. Наприклад, влаштування приймального відділення у Багатопрофільній лікарні інтенсивного лікування міста Бахмут відбувається цілком за небюджетні кошти – Комітет виділив на капремонт 52 млн грн.

 

Світлана Денисенко


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі