Три проекти з всеукраїнської збірки «Історії успіху»


1649
коментарі відсутні

Три проекти з всеукраїнської збірки «Історії успіху»

Молочні кооперативи, шкільна радіостанція, STEM-освіта – проекти трьох громад Дніпропетровщини увійшли до книги «Історії успіху». Видання, випущене за програмою USAID DOBRE, призначене для активістів, волонтерів, мешканців об’єднаних і необ’єднаних громад.

У збірці можна прочитати про успіх Покровської об’єднаної громади, яка сьогодні активно запроваджує молочні кооперативи. На розвиток кооперативного руху були залучені мільйони гривень внутрішніх і зовнішніх інвестицій. Такий вид економічної діяльності покликаний вирішити проблему зайнятості населення.

Активісти Слобожанської об’єднаної громади мобілізували молодь і створили молодіжну радіостанцію при місцевій школі. Вона стала новим медіаресурсом для мешканців, а також навчальним майданчиком для старшокласників, яким цікава журналістика.

Йдеться у книзі й про досвід Царичанської ОТГ. Місцева школа культивує STEM-освіту. Сьогодні на базі завскладу діють гуртки комп’ютерної грамотності,  програмування, авіамодельний, а також STEM-центр, кабінет астрономії та робототехніки. Учні беруть участь у різних проектах і досліджують космос.

«Історії успіху» – видання про розвиток, досвід і досягнення громад-партнерів програми USAID DOBRE.

Загалом до збірки увійшли історії 14 ОТГ України. Усі вони проілюстровані яскравими фото. Автори переконані, видання стане ідейним натхненником для тих, хто планує об’єднатися чи створив громаду й шукає можливості для своїх ідей.

У листопаді книгу презентують у Києві. Але вже зараз можна завантажити е-версію збірника:

 

Видання, присвячене успіхам децентралізації в Україні, поповнить фонди найбільшої бібліотеки світу – бібліотеки Конгресу США.


Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі