Тренінг “Школа відповідального батьківства” від Карітасу


842
коментарі відсутні

Тренінг “Школа відповідального батьківства” від Карітасу

БФ “Карітас Краматорськ” відкриває реєстрацію на новий сезон циклу тренінгів «Школа відповідального батьківства» в місті Слов’янськ, який традиційно проводить психолог Простору підтримки Олена Селіванова.

Заняття розпочнуться 1 жовтня та будуть відбуватись з 15 по 17 годину, один раз на тиждень, що середи.

Якщо Ви хочете краще зрозуміти свою дитину, побудувати з нею гармонійні відносини, засновані на взаємоповазі, навести лад в родині та стати ще щасливішими, не гайте часу та реєструйтесь до «Школи відповідального батьківства»!

Заняття будуть проходити в приміщенні наших друзів та партнерів ГО Платформа Ініціатив “Теплиця” за адресою вул. Торська 4 та з дотриманням необхідних заходів безпеки щодо протидії поширення коровірусної інфекції, відповідно до чинних рекомендацій МОЗ України.

Форма реєстрації: https://forms.gle/qANqgj1RJhX4MPbi7

 

Цей сезон школи реалізується за фінансової підтримки Управління у справах сім’ї та молоді Донецької обласної державної адміністрації в рамках обласного конкурсу з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка на 2020 рік.

Підписатись
Повідомте про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі