Проблеми з отриманням біометрики


13424
2 коментарі

Проблеми з отриманням біометрики

Стаття росіською мовою 

 

У травні для спілкування ГОЛОСів відправним було поставлене питання про необхідність біометричного паспорта та труднощі з його отримання. Переваги власників біометрики безумовні у декількох сферах – туризм, праця, імміграція, бізнес. Це можливість відвідати більш 20 країн Європи, працювати в Польщі без відкриття робочої візи або отримати легальну роботу на території інших європейських держав.

Цього разу спілкування у межах проекту ГОЛОСИ надало змогу декільком учасникам, що цікавляться отриманням документу, почути з перших вуст про реальний досвід отримувачів. Особливо корисним це виявилося для тих, хто мешкає на непідконтрольній території, не має знайомих з іншого боку та рідко виїжджає. Адже статті в інтернеті та телевізійні новини надають загальну інформацію без урахування людського фактору та ситуацій, що складаються безпосередньо у кожному окремому відділенні міграційної служби.

Проблеми з отриманням біометрики

Оцінюючи важливість та користь особисто для себе від наявності біометричного паспорту, респонденти розподілилися рівно на третини:

  • важливо – 1/3,
  • бажано – 1/3,
  • не важливо – 1/3.

Головною проблемою з отримання документу є черги та довге очікування на кожному етапі оформлення. Це відзначили 50% опитуваних з власним негативним досвідом. Труднощі значно зростають для громадян України, що мешкають в окупованих регіонах та не мають змоги задля відстоювання в чергах довго перебувати на мирній території.

Якість анонімного спілкування

72% з анкетованих учасників після закінчення сесій зазначили наявність конструктивного діалогу. Нагадаємо, що фінальну анкету зазвичай заповнюють 45-65% з усіх, хто намагався поспілкуватися або прийняв участь у дійсному діалозі.

Відгуки, що залишають співрозмовники після участі в сесії, різноманітніші:

…Рассказали о своих сомнениях и страхах

…обсуждали политику

…помолчали и разошлись

…Поделился опытом стояния в очереди

…много шуток о политике

Травневі сесії відрізняються від сесій минулих місяців одностайністю в двох питаннях: ніхто з ГОЛОСів не висловив бажання поспілкуватися в майбутньому ті на відчув мовних труднощів.

Приєднуйтесь!

Інструкція про те, як приєднатися до анонімного спілкування, і подробиці про наш проект по посиланнях – в Фейсбуці і на сайті АКМЦ.

Проблеми з отриманням біометрики - Фото №1

 

 


Підписатись
Повідомте про
2 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
АКМЦ » Голоси
1 рік тому

[…] Проблеми з отриманням біометрики […]

АКМЦ » Проблемы с получением биометрии
1 рік тому

[…] Статья на украинском языке […]