Званівська ОТГ

Громадська організація “Чарівні Руни”

Передати нащадкам гідну культуру, духовну, наукову, екологічну та історичну спадщину - ось головна місія ГО "Чарівні Руни". Серед її діяльності: створення "ЛЕМКО-центра", організація наукових пікніків для школярів Званівської ОТГ, участь у ...

Дитячі майданчики в Званівській ОТГ

Суспільство

По 1 майданчику у селах Переїзне та Верхньокам’янське та 3 у Званівці встановили 2 роки тому в Званівській ОТГ. Усе за кошти субвенції на соціально-економічний розвиток. Нині мешканці проводять тут толоки, доглядаючи за простором.
Подробиці ...

Стоматолог у Званівській громаді. Лікувати зуби сільським жителям тепер простіше

Суспільство

Стоматологічний кабінет уже рік як працює в селі Званівка – місцевим жителям не доводиться їхати до міста, аби полікувати зуби. Стоматкабінет відкрила Юлія Стиранець, вигравши ґрант у конкурсі «Український донецький куркуль».

Відстежуйте ...

В усіх школах Званівської ОТГ планують встановити твердопаливні котли

В усіх школах Званівської ОТГ планують встановити твердопаливні котли. Подрібнюватимуть деревину для цих котлів у КП «Господар» за допомогою спеціальної техніки. Саме підприємство створено у 2017 році перед об’єднанням сіл у громаду. Подробиці дивіться у відео. Читать дальше...

«Схід та Захід разом»: як у Званівській ОТГ зберігають свою історію

Музейна кімната з такою назвою у громаді з’явилася цього року. До її створення та облаштування активно долучилися місцеві. Вони надавали експонати, а також ремонтували приміщення у сільському будинку культури, де нині й розташовується експозиція. ...

Музейна кімната у Званівській громаді

Суспільство

Музейна кімната, в якій об’єдналися разом Схід і Захід, знаходиться у Званівській ОТГ. Тут автентичні предмети побуту, одяг, світлини та інше як із східних, так і з західних областей України.
Подробиці дивіться у відео.

Відстежуйте змІнИ, що ...

Сільськогосподарський кооператив «Чубарич»: як кооперація врятує село

Суспільство

Понад 30 племінних корів, а ще свині, кури, вівці, коні та віслюки – усе це у своєму господарстві має підприємець зі Званівської ОТГ Олександр Чаплик.
Основна його продукція – це кисломолочні вироби, як то йогурт, сметана, масло та різноманітні ...

Розвиток підприємництва Званівської громади

Суспільство

Спочатку думав лише розводити племінних корів, а нині виготовляє близько 80 видів молочної продукції. Підприємець Олександр Чаплик зі Званівської ОТГ започаткував не лише власну справу, а й створив кооператив.
Як планує розширюватися та як у самій ...

Адмінпослуги у Званівській громаді стають ближче до людей

Суспільство

У Званівській сільській громаді функціонує Центр надання адміністративних послуг. Готуються навіть до оформлення  закордонних паспортів. Проте ЦНАПу дуже тісно в невеликому кабінеті сільської ради. Тут мріють про нове приміщення, щоб було комфортно ...

Званівська сільська громада дбає про комфорт та послуги для людей

Суспільство

Званівська сільська ОТГ – найменша серед уже створених громад у Донецькій області. У трьох селах – Званівці, Верхньокам’янському та Переїзному проживає менше 3 тисяч жителів, які в 2017 році вирішили створити сільську громаду.
Спочатку ця територія ...