Торецьк

Хто і чому не отримує доплат у боротьбі з коронавірусом?

Медицина

Про те, хто і чому не отримує доплат в лабораторіях – Тетяна Житецька завідувачка клініко-діагностичної лабораторії Торецька.

Дивіться більше відео з відповідями на важливі питання у добірці Питання-Відповідь!
Відстежуйте змІнИ, що ...

У Торецьку розпочалась термомодернізація терапевтичного корпусу лікарні

Суспільство

У межах "Надзвичайної кредитної програми для відновлення України" у Торецьку капітально відремонтують стаціонарне відділення ЦМЛ.
Термомодернізація фасаду, заміна даху, вікон та дверей зробить будівлю значно теплішою, - обіцяють будівельники.

...

Школа №9 Торецька залучає інвестиції на розвиток

Суспільство

Купили собі ліхтарі ще й вистачило грошей освітити майданчик іншої школи. Тепер освітяни Торецької ЗШ №9 приступили до реалізації наступної ініціативи – створення інклюзивного простору у початковій ланці.
Що надихає та хто підтримує педагогів – ...

Активісти Торецька реалізували проєктів на мільйон гривень

Суспільство

У прифронтове місто інвестує і держава, і міжнародні партнери. Останні щільно співпрацюють з громадськими осередками Торецька.
Так за останній рік одразу п'ять організацій отримали фінансування на реалізацію своїх проєктів. Один з них - це зведення ...

Ситуація з коронавірусом у Торецьку

Медицина

Для хворих на COVID-19 у Торецьку знову запустять тубдиспансер, медики ПЛР-лабораторії підхопили вірус, а також про те, чому мобільна бригада працює у посиленому режимі — дивіться сюжет.

Дивіться більше відео про зміни на Донеччині у добірці ...

Проміняла Київ на Торецьк: підприємиця шиє одяг для танців та спорту на Донеччині

Суспільство

Антоніна Бородіна економіст за фахом. Працювала головною бухгалтеркою у великій компанії. Але все життя мріяла навчитися швацькій справі. Коли молода жінка готувалася стати мамою – пішла на курси, які згодом змінили її життя.
Тоня закінчила ...

Третя школа Торецька чекає на ремонт

Суспільство

У Торецьку школа № 3 з поглибленим вивченням англійської мови увійшла до "Надзвичайної кредитної програми для відновлення України". ЇЇ капітальний ремонт фінансуватиме Європейський Інвестиційний Банк.
Дивіться більше відео про зміни на Донеччині у ...

ОСББ сортує: з чого потрібно починати

Суспільство

Мешканці ОСББ «Добробут та злагода» у Торецьку спільно дбають про своє житло вже чотири роки. Зміни і переваги, кажуть, разючі. Перед будинком клумба, що має поливну систему. Парадні обох під’їздів, на заздрість сусідів, завжди світлі й охайні. ...

Родина з Торецька вже сьомий рік підтримує українських військових

"Ми на пенсії, але продовжуємо працювати, бо гроші потрібні на підтримку армії",- каже Ірина Захарченко. Вони з чоловіком Олександром з початку  війни возили на передову смачні обіди. Потім забезпечували українських військових теплим одягом та ...

Відходи на доходи: Торецьк приєднався до проєкту “Забиваємо баки”

|
Суспільство

20 ОСББ Торецької ВЦА стали учасниками проєкту "Забиваємо баки" від маріупольських активістів. Серед них і будинок по вулиці Дружби, 34. ОСББ він став у березні поточного року і вже сортує. Щоправда, робить це в "кустарних" умовах. Проєкт таку ...