Торецьк

Третя школа Торецька чекає на ремонт

Суспільство

У Торецьку школа № 3 з поглибленим вивченням англійської мови увійшла до "Надзвичайної кредитної програми для відновлення України". ЇЇ капітальний ремонт фінансуватиме Європейський Інвестиційний Банк.
Дивіться більше відео про зміни на Донеччині у ...

ОСББ сортує: з чого потрібно починати

Суспільство

Мешканці ОСББ «Добробут та злагода» у Торецьку спільно дбають про своє житло вже чотири роки. Зміни і переваги, кажуть, разючі. Перед будинком клумба, що має поливну систему. Парадні обох під’їздів, на заздрість сусідів, завжди світлі й охайні. ...

Родина з Торецька вже сьомий рік підтримує українських військових

"Ми на пенсії, але продовжуємо працювати, бо гроші потрібні на підтримку армії",- каже Ірина Захарченко. Вони з чоловіком Олександром з початку  війни возили на передову смачні обіди. Потім забезпечували українських військових теплим одягом та ...

Відходи на доходи: Торецьк приєднався до проєкту “Забиваємо баки”

|
Суспільство

20 ОСББ Торецької ВЦА стали учасниками проєкту "Забиваємо баки" від маріупольських активістів. Серед них і будинок по вулиці Дружби, 34. ОСББ він став у березні поточного року і вже сортує. Щоправда, робить це в "кустарних" умовах. Проєкт таку ...

Торецька громада: проблеми з об’єднанням та дієві мрії про майбутнє

Суспільство

Торецька міська громада знаходиться на самій лінії зіткнення, далі йде тимчасово окупована Горлівка. Безпекове питання було не єдиним, чому за увесь час децентралізації Торецьк не об’єднав у ОТГ сусідні сільські та селищні території .
І хоча ці ...

Педагоги Торецька готові до будь-якого розвитку подій

Суспільство

Торецький опорний заклад пішов на дистанційне навчання раніше за інших. Причина тому – ремонт. Втім, ані учнів, ані вчителів такий перебіг подій не шокував. Ба більше, тут за змішаною системою займаються не перший рік.
Чому уроки онлайн для цього ...

У ЦНАПі Торецька запустять реєстр громади

Суспільство

Телевізор, дитячий куточок, а головне — програмне забезпечення, що має спростити процедуру отримання довідок, незабаром отримає ЦНАП у Торецьку. Проєкт з покращення доступності та якості надання адмінпослуг у місті реалізує ГО "Простір ініціатив".

Про готовність опорного закладу Торецька до початку навчального року

Освіта

Через відсутність фінансування, у грудні роботи на об'єкті були призупинені. У червні вони поновилися, але на завершальному етапі лише третій поверх. Про перебіг капітального ремонту опорного закладу Торецька — у відео.
Дивіться більше відео про ...

Як відновити колишню славу культурним та спортивним об’єктам думають у Торецьку

Суспільство

Концертна зала на 900 посадкових місць, оркестрова яма, сцена, що обертається. ПК "Україна" у Торецьку приймав таких зірок, як Висоцький, ансамбль "Пісняри" тощо. Окрасу закладу - зимовий сад тут вдалося зберегти й до нині.  Натомість тече дах, ...

Торецький ЦНАП розширює свої послуги

Торецький ЦНАП готується запустити сервіс єМалятко. Для цього всі необхідні документи вже направлені в електронний сервіс «Дія». 
Сучасний Центр у прифронтовому місті створили 2019 року у приміщенні ДРАЦС коштом ДФРР.
Дивіться більше відео про ...