Про медіаосвіту в Україні

|

В етапі експерименту, що наразі триває, школи та інші навчальні заклади спочатку проаналізували рівень  медіаосвіти у себе, вчителі ознайомилися з різними напрямами й форматами інтеграції медіаосвіти в навчальний процес та визначилися з формою ...

Про фінансування роботи Донецької обласної ради

|

Бюджет утримання виконавчого апарату Донецької обласної ради у цифрах

Бізнес у Краматорську переживає жорсткі обмеження під час карантину

|
Економіка

Альона продає гардини та все для шиття та в'язання на Критому ринку, але з минулого четверга вимушена була закритися через оголошений у Краматорську та по всій країні карантин.

"Мій бізнес, мій дохід, з якого я маю гроші, його просто не стало. ...

Національна поліція та Національна гвардія – правоохоронні органи з різними завданнями

|

Національна поліція України та Національна гвардія України входять до складу Міністерства внутрішніх справ. Обидва є правоохоронними органами, але виконують зовсім різні функції. Розберемося, у чому їх відмінність.
 
Дивіться більше корисних ...

Які законодавчі обмеження передбачає карантин?

|
Політика

Детально розбираємо законодавчі зміни, спрямовані на попередження розповсюдження коронавірусу з правозахисницею, суддею Артемівського міськрайонного суду Ольгою Федорів.

Яким нормативним актом регулюється введення карантину на території ...

Закриття ринків та проїзд за перепустками – на Донеччині введено режим надзвичайної ситуації

|
Суспільство

Починаючи з 23 березня в Донецькій області запроваджені обмеження, обумовлені введенням в регіоні режиму надзвичайної ситуації. Про це повідомив голова Донецької облдержадміністрації Павло Кириленко з посиланням на відповідне рішення обласної ...