Спорт

Золотий призер Чемпіонату Донецької області з Костянтинівки

Спорт

Спортсмен з Костянтинівки встановив рекорд зі станової тяги штанги на Чемпіонаті Донецької області з класичного пауерліфтингу. А за результатами трьох вправ: присідання зі штангою на плечах, станова тяга та жим лежачи на горизонтальній лаві отримав ...

Молодіжні центри в Олександрівській ОТГ

Суспільство

Чотири молодіжні центри діють в Олександрівській селищній ОТГ. Два з них створили вже після об’єднання у громаду. Подробиці дивіться далі.

Дивіться більше відео про зміни на Донеччині у добірці Донеччина. ЗмІнИ

 

Ринг, бігові доріжки та басейн – на території Сіверської ОТГ діє сучасний спортивний комплекс

Спорт

Сучасна тренажерна зала, кардіозона з орбітреками та біговими доріжками. Є просторий боксерський майданчик з новеньким рингом.
Це спортивний оздоровчий комплекс «Доломітчик» Бахмутського району на Донеччині. Відвідує його близько 800 дітей. ...

Як в Олександрівській громаді розвивають спортивну інфраструктуру

Спорт

Поле зі штучним покриттям для гри у мініфутбол створили у 10 населених пунктах Олександрівської селищної ОТГ. Крім цього, тут мають проєкт стадіону та спортивного комплексу.
Розповідаємо, як в Олександрівській громаді розвивають спортивну ...

Футбол для особливих дітей – реальність завдяки «Футістару»

Спорт

Діти з особливими освітніми потребами та діти з інвалідністю в Краматорську та Слов’янську можуть займатись футболом.
Для багатьох таких дітей футбол залишався би мрією, якби не соціальний проєкт футбольної академії «Footystar». За партнерської ...

Спортивні можливості для особливих дітей

Спорт

Де дитина з інвалідністю може грати у футбол?
Відповідає Михайло Левченко, тренер футбольної академії Footystar з Краматорська.

Дивіться більше відео з відповідями на важливі питання у добірці Питання-Відповідь!
Відстежуйте змІнИ, що ...

«Футістар Інклюзія»: враховуючи можливості кожної дитини

Суспільство

У Футбольній Академії "FootyStar" безкоштовно тренують дітей з інвалідністю. Спочатку академію відвідувало близько 8 дітей з інвалідністю, а нині їх – 40. Загалом у ГО «Футістар Інклюзія» тренери займаються з 120 хлопчиками і дівчатами віком від 3 ...

Інклюзивний футбол у Краматорську

Суспільство

Інклюзивний футбол у Краматорську - на одному полі ганяють м’яч діти з ментальними особливостями, з інвалідністю та здорові діти. Саме так проходять тренування вихованців футбольної академії Футістар.

Дивіться більше відео про зміни на Донеччині ...

Будівництво майбутнього спортивно-оздоровчого комплексу у Краматорську

У Краматорську тривають будівельні роботи на місці майбутнього спортивно-оздоровчого комплексу. Зокрема, тут має з’явитися футбольне поле, легкоатлетичні доріжки, тенісний корт, тренажери та інше.
Спортивно-оздоровчий комплекс по вулиці Парковій – ...

Хочемо, щоб усе місто ходило скандинавською ходою

Спорт

Для цього костянтинівський клуб "Крок за кроком" подбав про інвентар та вже планує проводити майстер-класи із залученням до занять молоді.
Як правильно ходити з палицями та де цьому навчають – у сюжеті.

Відстежуйте змІнИ, що відбуваються на ...

Наш Антикризовий медіа-центр – джерело найсвіжішої цікавої інформації, з якого читачі мають змогу дізнатись про останні події на Донеччині, Луганщині та Дніпропетровщині. Кожен день ми публікуємо новини та аналітичні данні про східний регіон України. 

Не стали виключенням і останні новини про спорт, адже фізична культура – невід’ємна та важлива частина суспільного життя, можливість розвиватися, гарний спосіб зміцнити здоров’я та загартувати характер. У складний час для регіону та країни в цілому цікаві та приємні спортивні новини підтримають ваш гарний настрій. Спеціалісти нашого центру докладають усіх зусиль для того, щоб розповідати читачам про спортивні події регіону.

Для більшої зручності усі свіжі новини спорту зібрані в одному тематичному розділі. Тут ви зможете читати онлайн українською мовою про відкриття нових спортивних центрів, майданчиків та стадіонів, про розвиток інфраструктури та нових видів спорту в регіоні, про заняття та заклади, змагання для особливих дітей. Ми розкажемо про боротьбу за чемпіонство дорослих та маленьких спортсменів, їхні досягнення та здобутки у країні і за її межами. Не забуваємо ми і про офіційні заходи – зустрічі спортсменів, нагородження тренерів, про звичайне життя відомих спортсменів за межами спортивних майданчиків та залів. 

На сьогоднішній день у світі важка епідеміологічна ситуація, але крок за кроком відновлюється й спортивне життя регіону. Тому у цьому розділі також можна знайти сьогоднішні та зібрані за тиждень новини про життя та тренування спортсменів під час карантину, про відновлення та режим роботи спортивних закладів. 

Наша команда старанно працює кожен день, тому всі спортивні новини на сьогодні проілюстровано якісними та актуальними фото та відео з місця подій.