Слов`янськ

Від секонд-хенду до масового пошиття та брендування текстилю вишивкою

Суспільство

Ательє-крамниця у Слов'янську свою роботу почало з одягу мілітарі. Сьогодні вже самостійно одягатися українським військовим потреби немає, але вони продовжують замовляти тут шеврони та іншу тематичну вишивку. Переорієнтувало свою діяльність і ...

Просто випити кави вже можна не біля, а всередині кав’ярні

Суспільство

«Відвідувачі скучили за атмосферою», – каже власниця кав'ярні у Слов'янську. Цього разу до карантину тут підготувалися. Завчасно поставили двері з віконцем, аби працювати на виніс. Державну підтримку не отримували, а відтак готові надолужувати час і ...

Як працюють поліцейські офіцери громади у Миколаївці

Суспільство

Три поліцейських офіцера громади працюють у Миколаївці з листопада цього року. Нині вони 24 години, 7 днів на тиждень, мають знаходитися у громаді та реагувати на будь-які виклики мешканців.
Подробиці дивіться у відео.

Відстежуйте змІнИ, що ...

Райгородок приєднався до Миколаївської громади

Суспільство

Миколаївська міська громада стала більшою – до неї приєднався сусідній Райгородок. Територія та населення міської громади збільшилось, з’явились нові перспективи та можливості розвитку.
 
Жити разом, а не окремо
 
Райгородоцька селищна ...

Слов’янська спеціальна школа №41 в умовах карантину

Освіта

У Слов’янській спеціальній школі № 41 навчається 150 учнів з особливими освітніми потребами. Нині, як й усі навчальні заклади, тут дотримуються умов карантину.
Дивіться, як саме відбувається освітній процес.

Відстежуйте змІнИ, що ...

ГО “Плацдарм”: займаємося збереженням історичної спадщини та патріотичним вихованням молоді

Суспільство

Організація займається пошуком загиблих і безвісти зниклих жертв війни і політичних репресій, а також військових Першої та Другої світових війн. За період роботи було знайдено та перепоховано понад 3500 радянських, а також близько 2000 нацистських ...

Мешканці Донеччини обрали міську владу

Політика

Проведенням другого туру виборів Слов’янського міського голови практично завершилося формування оновлених органів місцевого самоврядування Донецької області.
Основні змагання кандидатів у мери та до місцевих рад відбулися 25 жовтня. Після ...

Сильні громади – спрямовуємо свої зусилля на підсилення взаємодії громадськості та місцевого самоуправління

Сильні громади було засновано, як рух «Сильні громади Донеччини» на межі 2014-15 рр. Тоді було зрозуміло, що активізація громадянського суспільства регіону потребує якісного наповнення, допомоги та дієвих практик контролю і впливу на владу. ...

Слов’янський крейдо-вапняний завод

Суспільство

На Слов’янському крейдо-вапняному заводі працюють як мешканці Черкаської ОТГ, так і інших населених пунктів Слов’янського району. Нині тут думають, як скоротити обсяги споживання газу, який поки що є основним джерелом енергії для виробництва.
Чим ...

У Мінфіні шукають гроші на тролейбусне сполучення між містами Краматорської агломерації

Суспільство

Міністерство фінансів разом з Донецькою обласною адміністрацією веде перемовини з міжнародними фінансовими організаціями про фінансування відповідного проєкту, повідомляє Урядовий портал.
Планується, що тролейбуси курсуватимуть маршрутом ...