Сіверська ОТГ

У Сіверську створять центр соціальних послуг “Спільно”

Суспільство

Проєкт СПІЛЬНО передбачає створення у громаді мультифункціонального центру соціальних послуг у Сіверську. Реалізується він у межах Меморандуму, що був підписаний між Сіверською ОТГ та ЮНІСЕФ.
Де розміститься і які установи об'єднає - дивіться у ...

Промзонами Донеччини зацікавилися інвестори

Суспільство

На руїнах колишнього доломітного комбінату Сіверської ОТГ побудують сучасне підприємство. Інвестор обіцяє створити тут елеватор для зернових культур. Подробиці у відео.

 

 

Ринг, бігові доріжки та басейн – на території Сіверської ОТГ діє сучасний спортивний комплекс

Спорт

Сучасна тренажерна зала, кардіозона з орбітреками та біговими доріжками. Є просторий боксерський майданчик з новеньким рингом.
Це спортивний оздоровчий комплекс «Доломітчик» Бахмутського району на Донеччині. Відвідує його близько 800 дітей. ...

Майданчик мрії для місцевих дітлахів Сіверської ОТГ

Суспільство

Саморобні ворота та жива огорожа з дерев, чагарників і бур’яну – це майданчик, де місцеві дітлахи проводять вільний час. Але вони мріють про краще.

«За Бюджетом участі Сіверської ОТГ нам дадуть 50 тисяч гривень. Ми хочемо витратити ці гроші на ...

Що приховане в скарбниці Сіверської ОТГ

Суспільство

Підземне озеро з артезіанською водою, діброва з конваліями та Мар’їна гора – цими та іншими природними багатствами володіє Сіверська міська ОТГ. Перспектива розвитку туристичного потенціалу закладена в бренд громади, роботу над розробкою якого ...

Автосервіс – хобі, що стало професією

Суспільство

Відкрити власну станцію обслуговування автомобілів у Сіверській ОТГ Володимира Ничипорука надихнула дружина. А ось успішно стартувати - кошти за обласною програмою "Український донецький куркуль". Як ідуть справи на СТО в умовах кризи і чи є ...

Програма розвитку ООН з відновлення та розбудови миру допомагає громадам з бюджетом участі

Суспільство

У Сіверській ОТГ провести і реалізувати конкурс громадських ініціатив через бюджет участі допомагає Програма розвитку ООН з відновлення та розбудови миру.
Крім консультацій, громада отримає ще й фінансування. Коштом міжнародних донорів там збудують ...

Громадський бюджет Сіверської ОТГ поділили

Суспільство

Загалом на Бюджет участі Сіверської ОТГ було запропоновано вісім проєктів. Переможцями визначили чотирьох. Вони й отримають по п'ятдесят тисяч гривень на реалізацію своїх ідей.

Відстежуйте змІнИ, що відбуваються на Донеччині, разом з нами на ...

Опорна школа № 2 у Сіверській ОТГ

Освіта

Сіверська школа № 2, що є опорною, відкрила свої двері для учнів із січня цього року. Понад два роки тут тривав ремонт, а на цей час дітей розмістили в інші навчальні заклади міста.
Що змінилося в школі та скільки це коштувало - дивіться у сюжеті. ...

У Сіверській ОТГ планують оптимізацію шкіл та садочків

Суспільство

Сіверська міська ОТГ утворилася у 2017 році. Вже на той час тут замислилися про опіку над всіма школами та дитячими садочками громади. Власний відділ освіти у Сіверській ОТГ створили 2019 року. Нині тут замислюються над ефективним використанням ...