Школа

Освітні заклади Донеччини забезпечено протиепідемічними засобами

Освіта

1 вересня розпочався новий навчальний рік, особливістю якого є карантинні обмеження. Незважаючи на те, що Донецька область знаходиться у так званій «зеленій зоні», заклади освіти мають дотримуватись певних правил.
Для забезпечення карантинних умов ...

Педагоги Торецька готові до будь-якого розвитку подій

Суспільство

Торецький опорний заклад пішов на дистанційне навчання раніше за інших. Причина тому – ремонт. Втім, ані учнів, ані вчителів такий перебіг подій не шокував. Ба більше, тут за змішаною системою займаються не перший рік.
Чому уроки онлайн для цього ...

Дізнатися бюджет будь-якої школи тепер можна буде онлайн

|
Освіта

Центр соціально-економічних досліджень CASE Україна запустив онлайн-платформу інтерактивних бюджетів шкіл. Він дає можливість відслідковувати структуру видатків та ефективність використання коштів тим чи іншим закладом.
Поки реєстр не наповнений ...

Краматорські школи готуються до роботи в умовах пандемії

Освіта

Святкування не для всіх, маски, вуличне навчання, вимірювання температури та заборона батьківських відвідин – нові реалії навчання в школах в умовах карантину. Краматорські школи активно готуються до зустрічі з учнями.
Головний державний санітарний ...

Про готовність опорного закладу Торецька до початку навчального року

Освіта

Через відсутність фінансування, у грудні роботи на об'єкті були призупинені. У червні вони поновилися, але на завершальному етапі лише третій поверх. Про перебіг капітального ремонту опорного закладу Торецька — у відео.
Дивіться більше відео про ...

Капітальний ремонт Новоекономічній школи

Суспільство

Перший капітальний ремонт за майже 50 років зроблять у Новоекономічній школі.Чи зупинять навчальний процес – дивіться у відео.

Дивіться більше відео про зміни на Донеччині у добірці Донеччина. ЗмІнИ

Випускні-2020: чи може коронавірус відмінити святкову церемонію?

Освіта

Свято останнього дзвоника цього року вперше пройшло в онлайн-режимі. А як бути з випускними вечорами?
В Краматорську цьогоріч школу закінчують 1084 одинадцятикласника. Директори навчальних закладів, з якими ми спілкувалися, готуються до декількох ...

Школа повного дня: чи стане це можливим у Краматорську?

Освіта

Школа, в якій діти мають можливість перебувати з ранку до вечора та при цьому отримувати якісні знання, цікаве дозвілля та всебічний розвиток – ідея чудова. Але що потрібно для її втілення на практиці?
 
Що представляє собою школа повного ...

3D-принтери в школах: де є та як використовуються

Освіта

В навчальних закладах 3D-принтери поки що рідкість. Але школи, в яких вони вже є, виготовляють на них сувенірну продукцію з символікою навчального закладу, друкують моделі для вивчення різних процесів на уроках хімії, геометрії, фізикі тощо. З ...

Всеукраїнська школа онлайн

Освіта

Для школярів 5-11 класів стартувала Всеукраїнська школа онлайн. Трансляція уроків розпочалася з 6 квітня на YouTube-каналі МОН, а також на 15 українських телеканалах та медіаресурсах. Подробиці дивіться у відео.
Розклад та теми можна завантажити ...

На цій сторінці нашого незалежного медіа-центру ви можете дізнатися про школи в регіоні – де проведено ремонт, яке обладнання отримали заклади освіти, як сьогодні працюють опорні ЗОШ та багато іншого. Особлива увага в зібраних тут новинах приділяється освітньому процесу на прифронтових територіях. На сторінках містяться цікаві відео, наприклад, про організацію у Краматорську пришкільних таборів з робототехніки.

Наше завдання – показати позитивні зміни в регіоні. Ми розповідаємо про головні новини школи, про діяльність окремих людей, які присвятили себе відновленню навчального процесу.

Освіта європейського рівня – основний пріоритет для влади на сьогодні. Задля досягнення цієї мети українські вчителі щорічно проходитимуть навчання для підвищення кваліфікації. Кожен педагог самостійно обиратиме, які його професійні навички потребують покращення.

На цій сторінці можна дізнатись про особливості навчального процесу в період карантину. Так, у квітні стартувала всеукраїнська онлайн-школа, покликана забезпечити здобуття необхідних знань учнями середньої та вищої школи. Не оминули увагою дуже актуальне для учнів старших класів питання про святкові церемонії з нагоди здобуття загальної середньої освіти.

Новини початкової школи присвячені запуску проекту, який названо школою повного дня. Навчання у такому закладі забезпечить не лише засвоєння дитиною обов’язкової програми, але і здобуття інших корисних навичок та розвиток природних здібностей.

Слідкуйте за нашими публікаціями, щоб першими дізнаватись останні новини про школу в Україні. Ми розповідаємо про людей, діяльність яких безпосередньо пов’язана з освітнім процесом. У нас можна почитати та подивитися відео про співпрацю з країнами Європи, спрямовану на відновлення регіону.

Ми розміщуємо дані про майбутні акції, тренінги та інші цікаві події. Усі новини зібрані у одному розділі, що дуже зручно для відвідувачів сайту. Публікації ґрунтуються на достовірних даних, що дозволяє читачам отримувати повну й актуальну інформацію про навчальний процес у регіоні.