Реконструкція

До нового навчального року на Луганщині ремонтують школи та дитсадки

Суспільство

Сім шкіл та чотири дитячі садочки реконструюються в Луганській області в рамках державної програми «Велике будівництво». Ще декілька закладів освіти модернізують за підтримки інших урядових і міжнародних програм.
За дорученням голови Луганської ...

Як облаштовують прибудинкову теріторію у Маріуполі

Декоративні фігурки з дерева у дворі – так мешканці ОСББ «Веста-Мар», що у Маріуполі, облаштовують свою прибудинкову територію. Також тут хочуть завершити облаштування футбольного майданчика. Зокрема мріють про штучне покриття поля. Подробиці ...

Ремонт скверу Профспілок у Краматорську

Суспільство

У Краматорську триває ремонт скверу Профспілок. Ось так він виглядає нині з висоти пташиного польоту.

Відстежуйте змІнИ, що відбуваються на Донеччині, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter. Долучайтесь!

Маріупольський парк «Веселка» – маленька Голландія на півдні Донеччини

Чудовий у різні пори року – оновлений парк «Веселка» у Лівобережному районі приваблює відвідувачів з усього Маріуполя. Тут унікальний ландшафтний дизайн, а узори клумб є копією голландського парку Кекенгоф. На доволі невеличкій території ...

Медицина Маріуполя зазнає кардинальних змін

Медицина

Оновлені будівлі, комфортні палати, сучасне обладнання та золоті руки лікарів – медицина Маріуполя виходить на новий рівень. Про перетворення, що відбулися останнім часом, покажемо у нашому сюжеті.
Дивіться більше відео про зміни на Донеччині у ...

Про готовність опорного закладу Торецька до початку навчального року

Освіта

Через відсутність фінансування, у грудні роботи на об'єкті були призупинені. У червні вони поновилися, але на завершальному етапі лише третій поверх. Про перебіг капітального ремонту опорного закладу Торецька — у відео.
Дивіться більше відео про ...

«Велике будівництво» на Донеччині – які об’єкти в пріоритеті

Суспільство

В рамках державної програми «Велике будівництво» в Донецькій області будують «з нуля» або капітально реконструюють школи та дитсадки, стадіони та спорткомплекси, ремонтують дороги та мости. Кошти на будівельні роботи надходять з трьох джерел – ...

Вулиця не тільки для автомобілів – у Маріуполі застосовують нові стандарти реконструкції доріг

Масштабні дорожні роботи – ознака сьогоднішнього Маріуполя. Ремонтуються центральні проспекти, другорядні вулиці, внутрішньоквартальні проїзди.
До речі, оновлення дорожньої інфраструктури намагаються робити таким чином, щоб задоволені були всі – і ...

Зміни у мережі освітніх закладів Олександрівської громади

Суспільство

12 шкіл, 5 дитячих садочків в окремих будівлях і ще 4 у складі НВК існувало на момент об’єднання Олександрівської громади. За понад 2 роки мережа освітніх закладів зазнала змін: пониження у ступенях, реорганізація та укрупнення. Вдалися до таких ...

Головна площа Маріуполя оновлюється зовнішньо та концептуально

Суспільство

Вже протягом року в Маріуполі триває капітальна реконструкція площі Свободи. Архітектори та будівельники обіцяють, що це буде сучасний і комфортний простір, з багатьма «цікавинками», унікальними спорудами та затишними зонами.
Маріупольці з ...