Реформи

Дорожня карта реформ – від країни до громад

Суспільство

Щоб жити у такій країні, як собі мріють громадяни, вони й самі мають брати участь у перетвореннях, активно висловлювати своє бачення. Одним з таких інструментів і є дорожня карта реформ України.
 
Що таке дорожня карта реформ
 
Дорожня ...

Медичні послуги для людей з тимчасово окупованої території

Медицина

Кожен громадянин України має право на медичне обслуговування, це закріплено законом про охорону здоров'я. Обрати свого сімейного лікаря можуть і переселенці.
 
Як переселенцю укласти декларацію із сімейним лікарем
 
Будь-яка людина, не ...

Позбавитись газового монополіста – є можливість змінити постачальника газу

Суспільство

Тепер мешканці Донеччини можуть за бажанням купувати блакитне паливо не у свого звичного облгазу, а шукати іншого постачальника з будь-якого регіону країни. За Законом України «Про ринок природного газу», з 1 липня побутовим споживачам надано право ...

Злочинів поменшає, а розслідування прискоряться

Суспільство

В Україні ряд злочинів називатимуться кримінальними проступками. Для їх розслідування створені нові підрозділи. Слідство має продовжуватись понад місяць, а тим, хто визнає провину та сплатить штраф, скасують судимість.
 
Проступок, а не ...

Як укласти декларацію з сімейним лікарем: покрокова інструкція

Медицина

Ще раз нагадуємо про необхідність укласти договір із сімейним лікарем!
Якщо ви з якихось причин цього ще не зробили, приділіть трохи часу на перегляд цього відео. У ньому ми показуємо, як це зробити швидко та просто.

Дивіться більше корисних ...

Про систему місцевих петицій у Торецьку

Про систему місцевих петицій у Торецьку. Чому вона досі не працює та на що чекають чиновники, розповіла Інна Сорокіна, начальниця відділу внутрішньої політики Торецької ВЦА. Про те, як Торецьк стає SMART-містом, вона розповідає у програмі ...

Про формування спроможної освітньої мережі в Україні

Освіта

Про формування спроможної освітньої мережі в Україні розповідає національна консультантка програми ООН з відновлення та розбудови миру Оксана Руда.
Більше подробиць – у черговому випуску програми «Донеччина. ЗмІнИ».
Попередній випуск про те, як за ...

Про виклики та можливості дистанційної освіти – Любомира Мандзій

Освіта

Більше про завершення навчального року в дистанційному форматі, ЗНО, вступ, роботу дитсадків та інше дивіться в програмі «Донеччина. ЗмІнИ» - За три весняні місяці освіта України зазнала чи не наймасштабніших змін десятиліття.

Відстежуйте ...

Про дослідження PISA та результати України у цьому дослідженні

Освіта

Про дослідження PISA та результати України у цьому дослідженні розповідає консультантка з формування спроможної освітньої мережі програми ООН з відновлення та розбудови миру Оксана Руда.
Докладніше про це та про те, наскільки важливо ґрунтовно ...

Call-центр в Центрі сімейної медицини

Центр сімейної медицини № 1 Краматорська відкрив сучасний call-центр для своїх клієнтів

Дивіться більше відео про зміни на Донеччині у добірці Донеччина. ЗмІнИ

 

Останнім часом в нашій державі запроваджується велика кількість різноманітних реформ, покликаних змінити життя суспільства та досягти вищих економічних показників. Цей процес не може відбуватися швидко, враховуючи наявні проблеми в країні та мінливість нашого світу. На цій сторінці ми зібрали останні новини про реформи, які здійснюються в державі та регіоні.

Найбільші зміни торкнулися освітньої, пенсійної та медичної систем. Ми розповідаємо про головні події реформування, про те, як впливають політичні рішення на життя пересічних громадян Донбасу. На рівні невеликих міст та селищ територіальні громади також намагаються виконувати нові розпорядження державної влади, при цьому запроваджена децентралізація дає змогу проявляти більше самостійності при вирішенні місцевих питань.

На цій сторінці ви можете дізнатися все про реформу в Україні. Ми відзначаємо актуальні зміни в функціонуванні навчальних закладів та розповідаємо про ефективність поточних програм. Реформа освіти дозволяє наблизити рівень навчання в наших школах та вузах до розвинутих європейських країн. В регіоні уважно слідкують за загальносвітовими тенденціями та застосовують їх на практиці. 

Пенсійна система в нашій державі також зазнала суттєвих змін. Наприклад, зараз вводиться третій рівень, який має бути накопичувальним. Ми розповідаємо, що таке пенсійна реформа та в чому полягає її суть. Розрахування пенсій тепер можливе прямо вдома, для цього існує спеціальний калькулятор. Скористатися електронним сервісом можуть усі бажаючі.

Реформи в Україні торкнулися медичної системи. На сторінці можна дізнатися про етапи реформи та ознайомитися з інформацією про запроваджені заходи. Як реалізується популярна система в українських реаліях, ми розповіли на цій сторінці. Тут висвітлюються новини про лікування та знаходиться актуальна інформація про те, які реформи будуть здійснені у найближчому майбутньому.