Публічні заходи

Громадянську спільноту Донеччини навчають діяти за єдиними правилами

Суспільство

Про необхідність впровадження стандартів належного врядування громадських і благодійних організацій говорили на прес-конференції в Антикризовому медіа-центрі напередодні тренінгу, організованого у Краматорську Офісом Координатора проєктів ОБСЄ в ...

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ – ЗАПРОШЕННЯ

Шановні кандидати (кандидатки) та представники (представниці) політичних партій у місті Краматорськ!

Антикризовий медіа-центр спільно з виданням Kramatorsk Post запрошує Вас взяти участь у передвиборчому проєкті "Зроби вибір".

Це ...

Титул Міні Міс Україна 2020 отримала дівчинка з Костянтинівки

Головну корону краси приміряла Діана Трушина з Костянтинівки. Їй дев'ять років, вона ходить до четвертого класу Костянтинівської першої школи. У своїй перемозі була впевнена, бо має гарну посмішку.
22-й національний фестиваль моди та таланту «Міні ...

Форум «Business4Women» на Донеччині збирає не лише жінок

Суспільство

Захід, ініціатором якого є Центр інформаційної підтримки бізнесу, цьогоріч проходитиме вчетверте. Організатори кажуть, що вже традиційно програмою форуму цікавляться і чоловіки також. Тому серед зареєстрованих з кожним роком їх стає усе більше.

...

Новий сезон «Школи відповідального батьківства»

Якщо Ви хочете краще зрозуміти свою дитину; побудувати з нею гармонійні відносини, засновані на взаємоповазі; навести лад в родині та стати ще щасливішими, не гайте часу та реєструйтесь до «Школи відповідального батьківства»! Цей унікальний ...

Стартує онлайн-фотоконкурс «Правова допомога поруч»

Суспільство

З 13 липня по 10 грудня 2020 року Координаційний центр з надання правової допомоги проводить онлайн-фотоконкурс «Правова допомога поруч». Взяти участь в конкурсі можуть як дорослі, так і діти (за умови згоди одного з батьків або законного ...

Після річної перерви в Краматорську відбудеться літературний конкурс «Кальміюс»

Суспільство

Наразі продовжується прийом робіт у п’яти номінаціях. Свої твори українською мовою можуть надсилати мешканці Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської та Харківської областей, а також переселенці віком від 17 років.
Розпочався прийом ...

Форум «Кластерних та креативних ініціатив»

Мережа Центрів інформаційної підтримки бізнесу м. Краматорськ, заснований на базі Донецької ТПП, запрошує представників галузевих об’єднань та підприємців до участі у Форумі «Кластерних та креативних ініціатив», який відбудеться у ZOOM 23 липня ...

Званівська громада відсвяткувала фестиваль вареників

Суспільство

Фестиваль вареників у Званівській сільській ОТГ став уже традиційним – цього року його проводять утретє. Через карантинні обмеження свято не відмінили, його перевели в онлайн.
 
Фестивальна громада
 
Званівська громада об’єдналась ...

Мешканців Донеччини навчать будувати демократичне суспільство

Суспільство

У Краматорську відбулася всесвітня презентація української версії гри «Democracy Cake – Рецепт демократії». Гра розроблена норвезькою організацією «Rafto Foundation for Human Rights» і широко використовується у багатьох країнах.
Пізнавальна забавка ...