Природні ресурси

Школа №9 Торецька залучає інвестиції на розвиток

Суспільство

Купили собі ліхтарі ще й вистачило грошей освітити майданчик іншої школи. Тепер освітяни Торецької ЗШ №9 приступили до реалізації наступної ініціативи – створення інклюзивного простору у початковій ланці.
Що надихає та хто підтримує педагогів – ...

Червона та Зелена книги – як регулюють захист тварин та рослин в Україні

Суспільство

Знищення лісів, браконьєрство, забруднення водойм, неправильне та необережне поводження з природою – все це призводить до того, що деякі види тварин та рослин опиняються під загрозою зникнення. В Україні існує низка законів, спрямованих на захист ...

Браконьєрство: його види та відповідальність

Суспільство

Браконьєрство в українському тлумачному словнику має значення полювання в недозволених місцях або в заборонений час. У сучасному світі це поняття набуло більш широкого значення. До нього відносять незаконні риболовлю, збір рослин, зокрема занесених ...

Крива Лука – село, яке має свій бренд

Суспільство

За декілька років село Крива Лука перетворилося на впізнаване місце для туристів. Сюди відпочивати приїжджають з усієї України. У чому секрет – дивіться у сюжеті.

Відстежуйте змІнИ, що відбуваються на Донеччині, разом з нами на наших ...

Стежка «Лісове намисто» у Ямпільському лісництві

Суспільство

Еколого-пізнавальній стежці «Лісове намисто» у Ямпільському лісництві 9 років. За цей час тут до маршруту додали нові зупинки, у зоопарку з’явилося поповнення, а у лісництві працюють над додатком для екскурсій.
Подробиці дивіться у сюжеті.

...

На Донеччині та Луганщині прокладуть «соляний шлях»

Суспільство

До туристичного маршруту, який матиме назву «Шлях, позначений сіллю», ввійдуть населені пункти півночі Луганської та Донецької областей. Серед основних точок: Слов’янськ, с. Маяки, смт. Ямпіль, с. Крива Лука, с. Торське, с. Званівка, Соледар, ...

«Лісове намисто» Ямполя показує ліс і його мешканців

Суспільство

Понад 2 кілометри екскурсійної стежки і майже 200 метрів з неї мостики – це еколого-пізнавальна стежка «Лісове намисто» у Ямпільському лісництві Лиманської ОТГ. Створили її у 2011 році, але з того часу тут з’явилося чимало змін.
 
Стежка для ...

Пожежні працюють у посиленому режимі

Суспільство

Про пожежонебезпечну ситуацію, наслідки займань та безпечність населення розказав начальник державної пожежно-рятувальної частини №45 Дружківки Олег Самсоненко.

Дивіться більше відео з відповідями на важливі питання у добірці ...

Цікаві факти про систему водопостачання Донеччини

Система водопостачання Донеччини має протяжність 260 км. Це 17 водоймищ із загальним обсягом 661,9 млн. куб. Питна вода виробляється на 18 фільтрувальних станціях продуктивністю 2,8 млн. куб. метрів на добу Більше про те, як вирішують проблеми ...

Чому в заповіднику не можна збирати гриби

Суспільство

Часто люди не звертають уваги на таблички з попередженням про те, що територія охороняється законом та з подивом дізнаються, що їм чогось не можна робити в доступних, здається, місцях: лісах, біля водойм чи в горах.
Господарська діяльність людини ...