Правова допомога

Понад 33 тисячі клієнтів отримали безоплатну правову допомогу на Донеччині у 2020 році

Суспільство

Одна з наших цінностей – це прозорість і підзвітність перед громадянами та партнерами. Саме тому ми радо зустрічаємося з партнерами аби поділитись нашими досягненнями, обговорити проблемні моменти у забезпеченні доступу до правосуддя та знайти  ...

Українська та німецька організації разом допомагають будувати діалог у двох громадах Донеччини

Суспільство

Проєкт «Розширення можливостей громадянського суспільства для ненасильницької трансформації конфлікту» реалізує ГО «Фонд розвитку громади» у співпраці з організацією «KURVE Wustrow – Центр тренінгу та роботи в ненасильницьких діях». Серед заходів – ...

Завершено дослідження Місцевого індексу прав людини в Донецькій і Луганській областях

Суспільство

Упродовж 2020 року проводився моніторинг дотримання прав людини місцевим самоврядуванням у 15 громадах, що розташовані на підконтрольних уряду України територіях Донеччини та Луганщини. Спеціалісти з числа громадських активістів досліджували реальну ...

Громадськість виступає за усунення трудової дискримінації жінок

Суспільство

Протягом шести місяців тривав проєкт громадської організації СМАРТА, спрямований на протидію дискримінації жінок у сфері праці. Про результати роботи керівниці організації розповіли на підсумковому брифінгу в Антикризовому медіа-центрі.

«На ...

Краматорська приймальня Української Гельсінської спілки з прав людини продовжує працювати під час карантину

Суспільство

З початком пандемії більшість роботи правозахисників було переведено у режим онлайн, але кількість звернень за юридичною допомогою з цієї причини не скоротилась.
Детальніше про особливості роботи приймальні УГСПЛ у Краматорську у 2020 році юристи ...

Публічна презентація результатів діяльності Краматорського МЦ з надання БВПД

Вже понад 5 років Краматорський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги допомагає людям у вирішенні їх правових проблем. У цьому відеоролику команда Краматорського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової ...

Шо робити подружжю, яке вирішило розлучитися

Суспільство

Куди йти та про що попередньо варто домовитися. Більше про процес розірвання шлюбу розказує експертка тут

Дивіться більше відео про зміни на Донеччині у добірці Донеччина. ЗмІнИ

 

 

Що робити, якщо один з батьків не хоче сплачувати аліменти на дитину

Суспільство

Пояснюємо короткий алгоритм дій!

Дивіться більше корисних та пізнавальних відео у добірці Пізнавальне!
Відстежуйте змІнИ, що відбуваються на Донеччині, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter. Долучайтесь!

Коли не треба подавати довідку про склад сім’ї

Суспільство

Кабінет Міністрів України схвалив пропозиції Мінцифри щодо виключення довідки про склад сім’ї з переліку документів, що подаються заявниками під час отримання 6 державних послуг.
Яких саме, розповідаємо далі.

Дивіться більше корисних та ...

Як у 2021 році подати заяву на отримання субсидії

Суспільство

Нагадуємо вам про зміни до Положення про порядок призначення житлових субсидій, затверджені Кабміном.

Дивіться більше корисних та пізнавальних відео у добірці Пізнавальне!
Відстежуйте змІнИ, що відбуваються на Донеччині, разом з нами на ...

Українське законодавство представлене величезною кількістю нормативних актів, кодексів та інших документів, що регулюють правовий бік. Воно відрізняється своєю мінливістю, тому юристам, підприємцям і іншим людям, так чи інакше пов’язаним з юриспруденцією, необхідно бути в курсі найактуальніших змін.

Антикризовий медіа-центр публікує на цій сторінці правові новини України, які мають значний вплив на життя суспільства та регіону. Тут ви маєте змогу дізнатися про законодавчі обмеження під час карантину, захист прав споживачів, обов’язки робітників та багато іншого. На сайті зібрано всі новини про правову допомогу онлайн, надано актуальну інформацію щодо найбільш поширених питань та проблем громадян. Ми розповідаємо, що перевіряє Державна служба України з питань праці та як позбавитися зайвих послуг та нав’язливого банківського сервісу. 

На сьогодні існують деякі проблеми з діджиталізацією на Донеччині, які пов’язані з поточним станом законодавства та промисловості. Ми поговорили зі спеціалістами бюро правової допомоги, щоб надати вам інформацію з перших вуст. На цій сторінці можна також прочитати про те, як правильно розлучитися з точки зору закону та права. Останні правові новини за тиждень підбивають підсумки та тримають в курсі подій в житті суспільства. 

Ми потурбувалися про те, аби кожен громадянин мав змогу захистити себе та свою родину. Все це неможливо уявити без обізнаності та знання своїх прав та обов’язків в усіх сферах професійного, сімейного та суспільного життя. Мешканці регіону можуть подолати кризу та досягти розвитку, якщо кожен почне з себе та своїх близьких. Об’єднане суспільство спроможне домогтися будь-яких цілей та змін тільки завдяки спільним зусиллям. Саме це ми намагаємося донести на сторінках нашого сайту.