Правова допомога

Мешканці Дружківки можуть безкоштовно отримати консультації з соціальних, психологічних та юридичних питань

У місті з кінця липня цього року працює Консультаційне бюро для громадян з соціальних та юридичних питань. Проєкт реалізовує ГО «Фонд розвитку громади».
Консультаційне бюро для громадян надає такі послуги:

онлайн- та офлайн-консультації з ...

Мобільний застосунок «Безоплатна правова допомога»

Суспільство

Новий мобільний застосунок «Безоплатна правова допомога» надає громадянам можливість отримати безоплатну юридичну консультацію online в будь-якому зручному місці та з усього спектру правових питань!

За допомогою застосунку можна:

Автоматично ...

Стартує онлайн-фотоконкурс «Правова допомога поруч»

Суспільство

З 13 липня по 10 грудня 2020 року Координаційний центр з надання правової допомоги проводить онлайн-фотоконкурс «Правова допомога поруч». Взяти участь в конкурсі можуть як дорослі, так і діти (за умови згоди одного з батьків або законного ...

На Донеччині зростає попит на безоплатну правову допомогу

Суспільство

П’ять років тому по всій Україні почали працювати місцеві центри з надання безоплатної правової допомоги. На півночі Донецької області такий центр відкрився у Краматорську.
Згодом географія надання юридичних послуг розширилася за рахунок створення ...

Що перевіряє Державна служба України з питань праці

Суспільство

Серед низки контролюючих органів, з якими стикається бізнес у своїй діяльності, є і такий орган, як Державна служба України з питань праці. Обсяг завдань у Служби дуже великій – від боротьби з тіньовою зайнятістю до перевірок умов праці на шкідливих ...

Нав’язливий банківський сервіс – як позбавитись зайвих послуг

Суспільство

У сучасному житті уникнути співпраці з банківською установою практично не можливо. Всі ми в той чи інший час стаємо клієнтом банку – отримуючи зарплату, пенсію, соціальну допомогу, сплачуючи комуналку чи переказуючи кошти.
Втім банки розцінюють ваш ...

Про складнощі діджиталізації на Донеччині

Суспільство

Чому діджиталізація на Донеччині впроваджується складно, розповідає головна спеціалістка Костянтинівського бюро правової допомоги Валерія Тищенко.
Повну версію інтерв’ю дивіться у програмі «Донеччина. ЗмІнИ»: Чи скоро «держава у смартфоні» стане ...

Як розлучитися: алгоритм дій

Суспільство

Шлюб тріщить по швах? Чи можна розійтися "полюбовно", коли треба звертатися до суду, а також про строки, вартість та нюанси процесу розлучення — покрокове роз'яснення від  головної спеціалістки Костянтинівського бюро правової допомоги Валерії ...

Право на допомогу по частковому безробіттю

Суспільство

Хто має право на допомогу у зв'язку з частковим безробіттям на час карантину? І які ще зміни спричинила пандемія в роботі держустанови — розповідає директорка Костянтинівського міського центру зайнятості Світлана Марицька. 
Відстежуйте змІнИ, що ...

Змушують йти у безоплатну відпустку? Як захистити свої права

Під час карантину почастішали випадки, коли роботодавці підприємств, що мають скоротити, а то й припинити свою роботу, змушують працівників писати заяви на безоплатні відпустки. Такий спосіб зберегти робочий колектив вигідний лише роботодавцю. ...

Українське законодавство представлене величезною кількістю нормативних актів, кодексів та інших документів, що регулюють правовий бік. Воно відрізняється своєю мінливістю, тому юристам, підприємцям і іншим людям, так чи інакше пов’язаним з юриспруденцією, необхідно бути в курсі найактуальніших змін.

Антикризовий медіа-центр публікує на цій сторінці правові новини України, які мають значний вплив на життя суспільства та регіону. Тут ви маєте змогу дізнатися про законодавчі обмеження під час карантину, захист прав споживачів, обов’язки робітників та багато іншого. На сайті зібрано всі новини про правову допомогу онлайн, надано актуальну інформацію щодо найбільш поширених питань та проблем громадян. Ми розповідаємо, що перевіряє Державна служба України з питань праці та як позбавитися зайвих послуг та нав’язливого банківського сервісу. 

На сьогодні існують деякі проблеми з діджиталізацією на Донеччині, які пов’язані з поточним станом законодавства та промисловості. Ми поговорили зі спеціалістами бюро правової допомоги, щоб надати вам інформацію з перших вуст. На цій сторінці можна також прочитати про те, як правильно розлучитися з точки зору закону та права. Останні правові новини за тиждень підбивають підсумки та тримають в курсі подій в житті суспільства. 

Ми потурбувалися про те, аби кожен громадянин мав змогу захистити себе та свою родину. Все це неможливо уявити без обізнаності та знання своїх прав та обов’язків в усіх сферах професійного, сімейного та суспільного життя. Мешканці регіону можуть подолати кризу та досягти розвитку, якщо кожен почне з себе та своїх близьких. Об’єднане суспільство спроможне домогтися будь-яких цілей та змін тільки завдяки спільним зусиллям. Саме це ми намагаємося донести на сторінках нашого сайту.