Працевлаштування

Хто може піти в декретну відпустку

Суспільство

Хто може піти в декретну відпустку та що для цього потрібно?
Пояснюємо - дивіться!

Дивіться більше корисних та пізнавальних відео у добірці Пізнавальне!
Відстежуйте змІнИ, що відбуваються на Донеччині, разом з нами на наших сторінках - ...

Як отримати допомогу по безробіттю – інструкція

Суспільство

Як отримати допомогу по безробіттю? Це питання стало актуальним для багатьох за  час карантину
Отже, ловіть коротку інструкцію.

Дивіться більше експериментальних відео у добірці Зміни. Експерименти!
Дивіться більше корисних та пізнавальних ...

На державу сподівайся, але розраховуй на себе

Суспільство

Зима не найкращий сезон заробітку для салонів краси, адже більшість їх клієнтів одягають капелюхи й не дуже переймаються зачіскою. Натомість передноворічні корпоративи вирівнювали цю ситуацію і навіть давали змогу майстрам заробити на святковий ...

Рівень безробіття у 2021 році

Корисні поради для тих, хто шукає роботу, тут:

Статус безробітного та робота – чи можливо поєднання?
«Вас звільнено!» – як захиститись від свавілля роботодавця
Як онлайн переглянути дані про свої трудові відносини і страховий стаж
За ...

Договір цивільно-правового характеру

Суспільство

Продовжуємо розповідати про види трудових угод, що укладаються між роботодавцями та працівниками. У попередніх публікаціях йшлося про трудові договори та трудові контракти.
Зараз розглянемо нюанси правовідносин, які виникають при укладенні Договору ...

Статус безробітного та робота – чи можливо поєднання?

Суспільство

Українське законодавство забороняє людині перебувати на обліку в службі зайнятості та одночасно працювати. Проте іноді безробітні зловживають своїм статусом – разом з допомогою від держави отримують інші доходи. За такі дії передбачена фінансова та ...

ІТ суспільство планує залишити молодь в Краматорську

Освіта

Отримувати в Краматорську сертифікати від Microsoft та Google, навчати школярів в сучасному ресурсному ІТ центрі та розвивати місто в справжнє smart sity планує ІТ суспільство.
 
Успішним можна бути вдома
 
Загальна проблема регіонів – ...

На роботу через поліграф

Суспільство

Пройти тест на детекторі брехні замість стандартної співбесіди сьогодні можуть запропонувати в будь-якій серйозній компанії України.
А як вам ідея перевіряти кандидатів на державні установи перед виборами?

Відстежуйте події на сході України ...

Чистять салони, меблі та килими

Суспільство

Як влаштуватися після ВИШу на роботу?
Де б підзаробити?
Чи можна відкрити власну справу без впливових батьків?

Ці та інші питання ставлять собі молоді люди чи не щодня. Беріть на замітку лише хороші приклади.
У Покровську юнаки чистять ...

«Вас звільнено!» – як захиститись від свавілля роботодавця

Суспільство

Конституція України гарантує громадянам: «Кожен має право на працю, що включає можливість заробляти собі на життя працею, яку він вільно обирає або на яку вільно погоджується». А вже більш детально трудові права працівників прописані в законах ...

На нашому сайті ми пропонуємо вам ознайомитися з найбільш цікавими новинами про працевлаштування в Україні. Тут зібрані основні правила успішного пошуку роботи, інформація про зайнятість громадян, особливості розвитку бізнесу в регіоні та багато іншого. Ми намагаємося знайти відповідь на ті питання, які кожен день виникають перед людьми працездатного віку. 

Молоді спеціалісти прагнуть почати трудову діяльність, дорослі намагаються досягнути розвитку в професії, а пенсіонери розраховують на державну підтримку. Все це залежить від нас самих: ми можемо побачити позитивні зміни лише при спільному прагненні суспільства до кращого та безпечнішого життя.

На цій сторінці ми підготували для вас багато корисної інформації про ринок праці. Тут висвітлені різноманітні професійні сфери та роз’яснено особливості державного регулювання трудових відносин. Ви можете ознайомитися з усіма законами про працевлаштування та дізнатися щодо порядку дій в деяких життєвих ситуаціях. Також наведена статистика по безробітним в регіоні та надана актуальна інформація про службу зайнятості.

Ми намагалися подбати про інтереси пересічних людей: вчителів, волонтерів, ветеранів АТО. В новинах ви можете прочитати про їх діяльність та повсякденні проблеми та питання, які суспільство поступово вирішує. На сайті ви можете дізнатися все про працевлаштування безробітних та прочитати щодо сучасного стану ринку праці в регіоні.

Насправді в Україні існують великі перспективи розвитку. Незважаючи на війну та економічні проблеми, держава продовжує свій шлях та наполегливо прямує до кращого майбутнього. Європейські країни підтримують нас, але, в першу чергу, ми мусимо прагнути до цього самі. Тільки спільними зусиллями всього суспільства ми досягнемо стабільності та процвітання.