Працевлаштування

Законодавчі нововведення вересня – підвищення мінімалки, перевірки Держпраці та «карантинне» навчання

Суспільство

На початку осені вступають в дію закони, розпорядження та постанови, які суттєво вплинуть на бізнес та бюджетні установи, а також позначаться на доходах та видатках громадян.
 
Збільшення мінімальної заробітної плати
 
1 вересня набув ...

Анонс! Малий і середній бізнес Донеччини

Суспільство

Про малий і середній бізнес Донеччини говоритимемо вже у вівторок, 11 серпня, у програмі "Донеччина. ЗмІнИ".
Не пропустіть!

Відстежуйте змІнИ, що відбуваються на Донеччині, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter. ...

На Донеччині вдалося пригальмувати безробіття під час карантину

Суспільство

Незважаючи на економічну кризу, спричинену карантинними обмеженнями, в Донецькій області вдалося не тільки зберегти багато робочих місць, а й працевлаштувати тисячі безробітних. Які заходи було вжито задля стримування темпів росту безробіття, ...

Пройти курси та отримати робоче місце

Суспільство

ГО «Донецька обласна організація «Союз осіб з інвалідністю України» надає можливість працювати людям у своєму приміщенні. Зокрема, тут надають свої послуги майстри манікюру та перукарі, крім цього, можна пройти курси крою та шиття. Подробиці ...

Діджиталізація трудових відносин – електронна трудова книжка та автоматичне призначення пенсії

Суспільство

 
Уряд доопрацював та вніс до Верховної Ради законопроєкт, який передбачає поступове скасування паперових трудових книжок та переведення інформації про трудову біографію працівника в електронний формат.
 
Це дозволить громадянам в ...

Статистика по безробітним

Суспільство

Серед зареєстрованих безробітних 57% становлять жінки та 43% - чоловіки. Більше 42% безробітних старші за 45 років.

Дивіться більше корисних та пізнавальних відео у добірці Пізнавальне!
Відстежуйте змІнИ, що відбуваються на Донеччині, разом ...

Рівень безробіття в Україні за останні місяці суттєво зріс

Суспільство

Більше про роботу центрів зайнятості під час кризи дивіться у наших матеріалах.
Дивіться більше корисних та пізнавальних відео у добірці Пізнавальне!
Відстежуйте змІнИ, що відбуваються на Донеччині, разом з нами на наших сторінках - YouTube або ...

Що перевіряє Державна служба України з питань праці

Суспільство

Серед низки контролюючих органів, з якими стикається бізнес у своїй діяльності, є і такий орган, як Державна служба України з питань праці. Обсяг завдань у Служби дуже великій – від боротьби з тіньовою зайнятістю до перевірок умов праці на шкідливих ...

Як отримати допомогу в кризовій ситуації

Суспільство

Простір підтримки «Карітас Краматорськ» складається з кількох центрів. Один з них – кризовий центр, який реалізує кілька програм допомоги людям, що опинились в скрутному становищі.
Одна з таких програм - «Гроші за роботу». Наша героїня скористалась ...

Допомога від держави: на що можуть розраховувати безробітні та роботодавці

Суспільство

Понад 9 тисяч осіб звернулося до міських та районних центрів зайнятості за 1,5 місяця карантину. Такі цифри навела директорка Донецького обласного центру зайнятості Валентина Рибалко. Нині спрощено процедуру подання документів для надання статусу ...

На нашому сайті ми пропонуємо вам ознайомитися з найбільш цікавими новинами про працевлаштування в Україні. Тут зібрані основні правила успішного пошуку роботи, інформація про зайнятість громадян, особливості розвитку бізнесу в регіоні та багато іншого. Ми намагаємося знайти відповідь на ті питання, які кожен день виникають перед людьми працездатного віку. 

Молоді спеціалісти прагнуть почати трудову діяльність, дорослі намагаються досягнути розвитку в професії, а пенсіонери розраховують на державну підтримку. Все це залежить від нас самих: ми можемо побачити позитивні зміни лише при спільному прагненні суспільства до кращого та безпечнішого життя.

На цій сторінці ми підготували для вас багато корисної інформації про ринок праці. Тут висвітлені різноманітні професійні сфери та роз’яснено особливості державного регулювання трудових відносин. Ви можете ознайомитися з усіма законами про працевлаштування та дізнатися щодо порядку дій в деяких життєвих ситуаціях. Також наведена статистика по безробітним в регіоні та надана актуальна інформація про службу зайнятості.

Ми намагалися подбати про інтереси пересічних людей: вчителів, волонтерів, ветеранів АТО. В новинах ви можете прочитати про їх діяльність та повсякденні проблеми та питання, які суспільство поступово вирішує. На сайті ви можете дізнатися все про працевлаштування безробітних та прочитати щодо сучасного стану ринку праці в регіоні.

Насправді в Україні існують великі перспективи розвитку. Незважаючи на війну та економічні проблеми, держава продовжує свій шлях та наполегливо прямує до кращого майбутнього. Європейські країни підтримують нас, але, в першу чергу, ми мусимо прагнути до цього самі. Тільки спільними зусиллями всього суспільства ми досягнемо стабільності та процвітання.