Пенсії

На Донеччині оцифровано майже 10 000 трудових книжок

Суспільство

Переносити дані з паперу в комп’ютер розпочали ще торік. Саме ж ведення електронних трудових було прийнято законодавчо Верховною Радою 5 лютого цього року. Зокрема, передбачено п’ятирічний перехідний період, під час якого дані про трудову діяльність ...

Як за допомогою бота-юриста повернути пенсію

Суспільство

Українська Гельсінська спілка з прав людини створила чат-бота, який допомагає формувати заяви до суду та Пенсійного фонду України для стягнення заборгованості по пенсії.

 

Завдяки боту переселенці та громадяни, які проживають на тимчасово ...

Реорганізація територіальних управлінь Пенсійного фонду – що це означає для пенсіонерів Донеччини?

Суспільство

У рамках реформування пенсійної системи відбувається реорганізація територіальних органів Пенсійного фонду – всі підвідомчі управління Донеччини приєднуються до Головного управління ПФ у Донецькій області.

Як це позначиться на пенсіонерах?
...

Кому та на скільки буде підвищено пенсію з 1 грудня?

Суспільство

Із 1 грудня 2020 року в Україні зростає розмір прожиткового мінімуму. Внаслідок цього збільшиться і розмір пенсійних виплат.

Які категорії пенсіонерів отримають підвищену пенсію вже цього місяця
У якому розмірі?
Чи потрібно відвідувати ...

Розмір мінімальної пенсії у 2021 році

|

Більше корисних матеріалів – на ресурсах АКМЦ:

Як розрахувати розмір власної пенсії: покроковий алгоритм
Альтернативна пенсія – як працюють недержавні пенсійні фонди

Відстежуйте змІнИ, що відбуваються на Донеччині, разом з нами на ...

Як накопичити собі на старість, якщо на солідарну пенсійну систему надії вже немає

|
Суспільство

Як накопичити собі на старість, якщо на солідарну пенсійну систему надії вже немає. Показуємо вам один із варіантів - накопичувальне страхування життя. А яким чином ще можна заощадити на майбутнє, з'ясуємо в наступних матеріалах.
Дивіться більше ...

Як розрахувати розмір власної пенсії: покроковий алгоритм

Суспільство

Як не виходячи з дому дізнатися розмір пенсійних виплат, на які ви можете розраховувати? Відповідь у нашому відео.

Дивіться більше корисних та пізнавальних відео у добірці Пізнавальне!
Відстежуйте змІнИ, що відбуваються на Донеччині, разом з ...

Пенсія для переселенців: як оформити і що потрібно

|
Суспільство

Нині отримати пенсію в Україні можуть ті громадяни, які досягли 60 років і мають відповідний страховий стаж. Також ці соціальні виплати одержують особи, які змушені були виїхати з тимчасово окупованих територій.
 
Які документи необхідні ...

Пенсійний фонд України – бюджет майже в пів трильйони гривень і постійна нестача коштів

Економіка

Пенсійний фонд України є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого координується Кабінетом Міністрів України через Міністерство соціальної політики. Бюджет Пенсійного фонду України на поточний рік затверджується постановою Кабінету ...

Про необхідність прозорої системи накопичувального пенсійного забезпечення

Суспільство

За словами міністра соціальної політики Марини Лазебної, недофінансована сьогодні система соціального страхування збільшує навантаження на майбутні покоління.
Серед тих людей, які уклали декларації із сімейним лікарем, є значна кількість тих, хто ...

У цій рубриці нашого сайту ми розповідаємо про свіжі новини про пенсії в Україні та зростання пенсій, приділяємо увагу пенсійній реформі, яка стартувала ще у 2011 році, та індексації пенсій.

Те, що люди хочуть знати все про пенсію, бути в курсі свіжих новин, цілком природно, адже всі ми рано чи пізно вийдемо на заслужений відпочинок. 

Наш медіа-центр надає інформаційну допомогу переселенцям, мешканцям окремих районів Луганської та Донецької області, інформує про події, які відбуваються в Україні, та про те, як оформити українську пенсію жителям регіону, які документи для цього потрібні. Так, основною умовою оформлення української пенсії є збереження паспорту України, який засвідчує громадянство людини. 

У нас ви можете дізнатися про мінімальний розмір пенсії на сьогодні, який становить 1 638 гривень, а починаючи з 1 липня – 1 712 гривень. Ще одне підвищення пенсійних виплат, відповідно до останніх новин про пенсії в Україні, планується урядом України на початку грудня цього року, виплати на цей раз зростуть до 1 769 гривень. Про те, як відбуватиметься підвищення, ви також можете почитати на цій сторінці. Наші експерти розкажуть, кого стосуються такі розміри пенсійних виплат. Найбільше виграють від підвищення мінімалки ті пенсіонери, які отримують максимальну пенсію. З грудня судді, держслужбовці, військові деяких категорій, Герої України та персональні пенсіонери отримуватимуть 16 380 гривень. 

Разом з підвищенням розмірів пенсій росте пенсійний вік як для жінок, так і для чоловіків. Згідно з законом, прийнятим Верховною Радою, пенсійний вік для чоловіків збільшено до 63 років, жінки зможуть вийти на заслужений відпочинок при досягнених ними 60 років. Для нарахування робочої пенсії жінки повинні мати 25 років трудового стажу, чоловіки – 30 років стажу.