Паспорт

Як переселенцю оформити паспорт громадянина України

Суспільство

Наприкінці квітня цього року електронні паспорти стали доступними у мобільному застосунку «Дія». Такі документи є цифровими аналогами ID-карток та біометричних закордонних паспортів.
На сьогодні внутрішній паспорт може оформити громадянин України, ...

Як отримати закордонний паспорт: покрокова інструкція

Суспільство

Покрокова інструкція – як отримати закордонний паспорт.
А які ще державні послуги варто спробувати Тарасу, як гадаєте?
 
Дивіться більше корисних та пізнавальних відео у добірці Пізнавальне.
Відстежуйте змІнИ, що відбуваються на Донеччині, ...

Державна міграційна служба України – без неї нам ніяк

Суспільство

Продовжуємо розповідати про центральні органи виконавчої влади, чия діяльність координується та контролюється Міністерством внутрішніх справ. Один з них - Державна міграційна служба України.

 

Обслуговування у виняткових випадках: міграційна служба Донеччини запровадила карантинні заходи

Суспільство

Ще кілька тижнів тому в коридорах Державної міграційної служби Донецької області були великі скупчення людей, а зараз тут зовсім порожньо. Втім служба продовжує обслуговувати клієнтів, але за новим графіком та у виняткових випадках.
Державна ...

За закордонним паспортом у ЦНАП

За 5 місяців роботи у Дружківському ЦНАПі обробили понад 1000 звернень щодо оформлення біометричних документів. Сервіс, кажуть відвідувачі, тут на порядок вищий, аніж у міграційній службі. Працює одразу три робочі станції, а процедура займає до 30 ...

Ще чотири ЦНАПи видаватимуть біометричні паспорти

Суспільство

Ще чотири Центри надання адміністративних послуг Дніпропетровщини оформлюватимуть біометричні паспорти. Обладнання для цього вже придбали, нині його налаштовують. Про це під час прес-конференції повідомила заступник директора департаменту ...

Змінити звичайний паспорт на ID у Донеччині: чи здійсненна місія

Суспільство

Урядовий портал нещодавно нагадав, що з 1 листопада громадяни України будуть мати можливість замінити паспорт-книжку на паспорт-картку. Новину посилили запевненнями, що зробити це можна «за бажанням у будь-який час».
Для цього існує три варіанти:
...

За паспортом черга по талонах

Суспільство

У Костянтинівському міському відділі міграційної служби, щоб отримати ID-картку чи закордонний паспорт, необхідно попередньо взяти талон на чергу. Зробити це біля термінала допоможе консультант. 

Оформили і не отримали

Суспільство

Цікаву статистику наводить прес-служба виконкому криворізької міської ради: за їх даними, наразі в ЦНАПі «Віза» (м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область), який опікується оформленням біометричних документів, зберігається 71 паспорт.
За два роки, що ...

У ЦНАПі Нікополя можна отримати біометричний паспорт

Суспільство

Біометричний паспорт для виїзду за кордон тепер можна отримати у ЦНАПі Нікополя. Незабаром оформлюватимуть й внутрішній паспорт. Це вже дев’ятий центр в області, де надають таку послугу, повідомила  заступник начальника департаменту ...