ОТГ

Шахівська громада – найбагатша на Донеччині

Експерти Програми «U-LEAD з Європою» та SKL International провели аналіз фінансових показників 872 об’єднаних громад за перше півріччя поточного року. До моніторингу потрапили 12 ОТГ Донецької області. Найбагатшою громадою на Донеччині залишається ...

Власний ЦНАП у Соледарській ОТГ

Власний ЦНАП незабаром з’явиться у Соледарській ОТГ. Ремонтні роботи у будівлі тривають 2 роки, а сам проєкт коригувався. Подробиці дивіться у відео.

Дивіться більше відео про зміни на Донеччині у добірці Донеччина. ЗмІнИ

 

Дитячі майданчики в Званівській ОТГ

Суспільство

По 1 майданчику у селах Переїзне та Верхньокам’янське та 3 у Званівці встановили 2 роки тому в Званівській ОТГ. Усе за кошти субвенції на соціально-економічний розвиток. Нині мешканці проводять тут толоки, доглядаючи за простором.
Подробиці ...

Вибори в малих громадах – за мажоритарною системою

Політика

Чергові місцеві вибори в жовтні 2020 року відбуватимуться по-новому. Мажоритарна система (коли голосують за конкретну людину) діятиме лише в малих громадах, де кількість виборців не перевищує 10 тисяч жителів. Решта громад обиратимуть місцеву раду ...

Стоматолог у Званівській громаді. Лікувати зуби сільським жителям тепер простіше

Суспільство

Стоматологічний кабінет уже рік як працює в селі Званівка – місцевим жителям не доводиться їхати до міста, аби полікувати зуби. Стоматкабінет відкрила Юлія Стиранець, вигравши ґрант у конкурсі «Український донецький куркуль».

Відстежуйте ...

В усіх школах Званівської ОТГ планують встановити твердопаливні котли

В усіх школах Званівської ОТГ планують встановити твердопаливні котли. Подрібнюватимуть деревину для цих котлів у КП «Господар» за допомогою спеціальної техніки. Саме підприємство створено у 2017 році перед об’єднанням сіл у громаду. Подробиці дивіться у відео. Читать дальше...

«Схід та Захід разом»: як у Званівській ОТГ зберігають свою історію

Музейна кімната з такою назвою у громаді з’явилася цього року. До її створення та облаштування активно долучилися місцеві. Вони надавали експонати, а також ремонтували приміщення у сільському будинку культури, де нині й розташовується експозиція. ...

Музейна кімната у Званівській громаді

Суспільство

Музейна кімната, в якій об’єдналися разом Схід і Захід, знаходиться у Званівській ОТГ. Тут автентичні предмети побуту, одяг, світлини та інше як із східних, так і з західних областей України.
Подробиці дивіться у відео.

Відстежуйте змІнИ, що ...

Сільськогосподарський кооператив «Чубарич»: як кооперація врятує село

Суспільство

Понад 30 племінних корів, а ще свині, кури, вівці, коні та віслюки – усе це у своєму господарстві має підприємець зі Званівської ОТГ Олександр Чаплик.
Основна його продукція – це кисломолочні вироби, як то йогурт, сметана, масло та різноманітні ...

Страусина ферма у селі Трипілля Соледарської ОТГ

Суспільство

Африканських страусів розводить мешканець села Трипілля, що у Соледарській ОТГ, Віктор Макаренко. Нині в чоловіка 4 дорослих птахи: один самець і три самиці, а майже місяць тому вилупилося під інкубатором пташеня.
Страусина ферма у майбутньому має ...