ОТГ

Андріївська громада запровадила сортування сміття

Суспільство

Андріївська сільська громада запровадила роздільний збір сміття. За бюджетні гроші придбали контейнери для сортування, встановили майданчики для збору побутових відходів.
Тепер шукають фірму, яка б забирала корисне сміття на подальшу утилізацію.
...

Громади Донеччини вміють рахувати фінанси: результати моніторингу

|
Суспільство

За  результатами дев’яти місяців серед 12-ти об’єднаних громад Донецької області найкращі позиції в фінансовому моніторингу залишаються у Шахівській сільській громаді.
Цей рейтинг розробили експерти Програми «U-LEAD з Європою» та SKL International, ...

Хто облаштовує кабінет для уроків праці у Сіверській школі

Освіта

Сучасне швацьке устаткування та майстер-класи на уроках праці від кращих фешн-майстрів Донеччини.
Якому навчальному закладу Сіверської ОТГ так пощастило, і за чий кошт подарунок – розказала керівниця ГО "Донбас фешен кластер" Ганна Петриченко.

...

В Андріївській ОТГ наближують медичні послуги до населення

Суспільство

Зробили ремонт та чекають на лікаря – в Андріївській ОТГ наближують медичні послуги до населення. Нині в амбулаторії села Сергіївка відкрили стоматологічний кабінет.
Як все влаштували – дивіться у сюжеті.

Відстежуйте змІнИ, що відбуваються ...

Адмінбудівлі та ЦНАП у Андріївській громаді

Суспільство

Андріївська сільська ОТГ вдало використовує адмінбудівлі. Щоб розмістити усі структурні підрозділи сільської ради, відремонтували будівлю в Андріївці. Аби не було порожнім після об’єднання і приміщення Сергіївської сільради. Там розмістили Центр ...

Новий водогін в Андріївській ОТГ

Суспільство

В Андріївській ОТГ думають, як забезпечити усіх своїх мешканців водою. Нині у середньому 65% відсотків вулиць у громаді з водогонами.

Дивіться у сюжеті, як громада реалізує своєчасний проєкт.
Відстежуйте змІнИ, що відбуваються на Донеччині, ...

Будинок культури в Андріївці

Суспільство

У будинку культури Андріївки, що є адміністративним центром об’єднаної територіальної громади, триває ремонт. Нині тут доробляють сцену. Це вже третій етап ремонту будинку культури в Андріївці.
Подробиці дивіться у сюжеті.

Відстежуйте змІнИ, ...

Комфорт у Андріївській громаді: роздільний збір сміття, вода з-під крану та автобус між селами

Суспільство

Маленька за кількістю жителів Андріївська сільська ОТГ, утворена в 2017 році, постійно розвивається. Зазвичай розраховує більше на власні сили, не чекаючи підтримки зверху. В громаді піклуються про добробут жителів, вкладають гроші місцевого бюджету ...

Центр безпеки громадян в Андріївській ОТГ

Суспільство

Центр безпеки громадян в Андріївській ОТГ відкрили у серпні цього року. Нині тут знаходиться місцева пожежна команда, створена понад 10 років тому, а також у майбутньому тут буде й поліцейський офіцер громади. Дивіться, як все влаштували та які ...

Центр безпеки громадян в Андріївській громаді розширює можливості

Суспільство

Центр безпеки в Андріївській ОТГ відкрили у серпні цього року. Він став тринадцятим за рахунком на Донеччині. Однак, ще до будівництва і відкриття Центру безпеки в громаді існувала власна пожежна команда.
 
Місцева пожежна команда
  ...