Освітні заклади

В усіх школах Званівської ОТГ планують встановити твердопаливні котли

В усіх школах Званівської ОТГ планують встановити твердопаливні котли. Подрібнюватимуть деревину для цих котлів у КП «Господар» за допомогою спеціальної техніки. Саме підприємство створено у 2017 році перед об’єднанням сіл у громаду. Подробиці дивіться у відео. Читать дальше...

Як влаштувати дитину в садочок за допомогою електронної черги

Як влаштувати дитину в садочок за допомогою електронної черги, з'ясовував наш Тарас. Перелік послуг, якими він користується онлайн, розширюється. Порадьте і ви - які державні послуги можна отримати, не виходячи з дому?
Дивіться більше корисних та ...

Освітні заклади Донеччини забезпечено протиепідемічними засобами

Освіта

1 вересня розпочався новий навчальний рік, особливістю якого є карантинні обмеження. Незважаючи на те, що Донецька область знаходиться у так званій «зеленій зоні», заклади освіти мають дотримуватись певних правил.
Для забезпечення карантинних умов ...

В Донецькій області 5 опорних шкіл відремонтовано до нового навчального року

Суспільство

Ліфт, 3D принтер, турнікети, інтерактивні дошки, кожному школяру по ноутбуку - так оснащені сучасні школи Донеччини після капітальних ремонтів.
1 вересня наново відкрились п’ять шкіл Донеччини: в Желанному, Нікольському, Сіверську, Красногорівці та ...

Педагоги Торецька готові до будь-якого розвитку подій

Суспільство

Торецький опорний заклад пішов на дистанційне навчання раніше за інших. Причина тому – ремонт. Втім, ані учнів, ані вчителів такий перебіг подій не шокував. Ба більше, тут за змішаною системою займаються не перший рік.
Чому уроки онлайн для цього ...

До нового навчального року на Луганщині ремонтують школи та дитсадки

Суспільство

Сім шкіл та чотири дитячі садочки реконструюються в Луганській області в рамках державної програми «Велике будівництво». Ще декілька закладів освіти модернізують за підтримки інших урядових і міжнародних програм.
За дорученням голови Луганської ...

Дізнатися бюджет будь-якої школи тепер можна буде онлайн

|
Освіта

Центр соціально-економічних досліджень CASE Україна запустив онлайн-платформу інтерактивних бюджетів шкіл. Він дає можливість відслідковувати структуру видатків та ефективність використання коштів тим чи іншим закладом.
Поки реєстр не наповнений ...

Краматорські школи готуються до роботи в умовах пандемії

Освіта

Святкування не для всіх, маски, вуличне навчання, вимірювання температури та заборона батьківських відвідин – нові реалії навчання в школах в умовах карантину. Краматорські школи активно готуються до зустрічі з учнями.
Головний державний санітарний ...

Нові автобуси отримали 10 опорних шкіл Дніпропетровщини

Суспільство

Придбали транспорт за рахунок державної субвенції. Це перші 10 із 32 автобусів, які планують роздати навчальним закладам Дніпропетровської області.
Новий транспорт отримали опорні заклади Апостолівського, Павлоградського, Новомосковського, ...

У першій тридцятці рейтингу вишів України – два заклади з Донеччини

Освіта

Національний університет імені Василя Стуса посів 21 сходинку у першій тридцятці рейтингу вишів України, а Національний медичний університет – 23 місце.
Обидва виші є переселенцями з Донецька. Перший нині працює у Вінниці, другий – у Краматорську. ...