Освіта

Із філологіні у швачку – як Служба зайнятості Донеччини допомагає отримати затребувану професію

Суспільство

Ольга Грибова втратила роботу на початку коронакризи і одразу ж стала на облік у Слов’янському центрі зайнятості. За її фахом і досвідом роботи пропозицій щодо працевлаштування не надходило, тому Ольга зголосилася пройти перекваліфікацію та отримати ...

STEM-освіта на Донеччині стає реальністю

Освіта

Все більше шкіл Донецької області втілюють у свою роботу інтегроване навчання та використовують у навчальному процесі освітні матеріали, створені за сучасними технологіями.
Про кращі наробки вчителів, сфери застосування новітніх методик, а також ...

Батьківська рада Краматорська конструктивно співпрацює з міським управлінням освіти

Освіта

Батьківська спільнота детально проаналізувала проєкт цільової комплексної програми «Програма розвитку освіти на території м. Краматорськ. 2021-2024 роки», який готують до затвердження міськрадою.
За змістом документу у батьків з’явилися деякі ...

Дайджест подій Дніпропетровщини

Суспільство

Про ремонт лікарні та амбулаторії, реконструкцію школи та здобутки спортсменів Дніпропетровщини – у нашому щотижневому дайджесті.

Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або ...

На Донеччині понад 2 тисячі учасників вже зареєструвалися на ЗНО

Суспільство

Такі дані станом на 2 лютого озвучила заступниця директора Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Лащенко під час брифінгу з питань запобігання розповсюдженню коронавірусної інфекції.
Загалом на Донеччині очікують 16 тисяч ...

Українські учні шукають рішення проблем сучасного світу через створення IT-проєктів

Освіта

Програма FIRST LEGO League щороку в Україні організовує чемпіонати зі STEM-освіти. Завдяки таким заходам учні мають замислитися і знайти рішення сучасних проблем. Краматорська команда «ITway» стала чемпіоном Кропивницького відбіркового турніру FIRST ...

1629 випускників з окупованих територій Донеччини та Луганщини  торік вступили до українських вишів через центри «Донбас-Україна»

Це найбільший показник за 5 років функціонування освітніх центрів. Такі дані навів заступник міністра освіти і науки України Андрій Вітренко. Випускники шкіл з окупованих територій у 2021 році також вступатимуть до вишів через центри ...

Дайджест подій Дніпропетровщини

Суспільство

Дайджест подій - що відбувалося на Дніпропетровщині минулого тижня.

Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter. Долучайтесь!

Туристичний гурток Рубіжанського ліцею

Суспільство

Школярі з Рубіжанського ліцею бадьоро виконують вправи, які не кожному під силу. Вони вміють правильно в'язати вузли, користуватися туристичним спорядженням, а ще мають значний досвід змагань – обласних та всеукраїнських.
Існує гурток вже четвертий ...

Менш ніж через місяць вчителі зможуть зареєструватися для проходження сертифікації у 2021 році

|
Освіта

З 18 січня стартує реєстрація для вчителів початкових класів. Ті, хто вдало пройдуть сертифікацію, отримають «відгули», а також бонус до зарплатні – 20% від ставки. Доплата здійснюватиметься протягом усього терміну дії сертифіката.
Докладніше про ...