Особи з обмеженими можливостями

Дайджест подій Дніпропетровщини

Суспільство

Дайджест подій - що відбувалося на Дніпропетровщині минулого тижня.

Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter. Долучайтесь!

Реабілітаційний центр для дітей з ДЦП працює у Рубіжному на базі спортивного клубу

Суспільство

Олег Тарасюк – колишній військовослужбовець, ветеран АТО. Після повернення додому у Рубіжне відновив заняття у спортивному клубі «Київська Русь». А ще – знайшов нове покликання. На базі клубу започаткував заняття із дітьми з інвалідністю. Для цього ...

Мобільний додаток для доступності інфраструктури людям з інвалідністю розробляють у Маріуполі

Суспільство

Мобільний додаток для доступності інфраструктури людям з інвалідністю – спільний проєкт програми USAID «Демократичне врядування у Східній Україні», Маріупольської міськради та ГО «Маріупольський ІТ кластер».

Відстежуйте змІнИ, що відбуваються ...

Портал «Інклюзивно-ресурсний центр» тепер доступний через мобільний застосунок

Суспільство

Міністерство освіти і науки розширює можливості порталу «Інклюзивно-ресурсний центр» та пропонує користувачам долучатися й отримувати відповідні послуги за допомогою нового мобільного застосунку. Про діяльність ІРЦ поговоримо докладніше.
 
Що ...

Дитячо-молодіжний фізкультурно-спортивний оздоровчий Клуб «Київська Русь»

Суспільство

Фізичну реабілітацію для дітей з інвалідністю надають колишній боєць АТО та щелепний хірург у Рубіжному на базі дитячо-молодіжного фізкультурно-спортивного оздоровчого Клубу «Київська Русь». Запрошують на заняття й батьків, аби ті разом долучалися ...

Національна соціальна сервісна служба

Суспільство

Національна соціальна сервісна служба – центральний орган виконавчої влади, який прийде на заміну Державній соціальній службі. Уряд створив Нацсоцслужбу у серпні поточного року. А розпочати свою роботу вона має з січня 2021 року.
Які функції буде ...

Як подати заяву на голосування вдома на місцевих виборах

Суспільство

Виборці, яким за станом здоров’я важко прийти в день голосування на виборчу дільницю, можуть проголосувати вдома. Про це необхідно потурбуватись заздалегідь: взяти довідку у лікаря, зробити ксерокопії паспорта та написати заяву з проханням ...

У Новоайдарі Луганської області відкрили інклюзивно-ресурсний простір

Суспільство

Ані COVID-19, ані бюрократичні перепони не стали на заваді у наполегливих батьків, що протягом року боролися за право своїх дітей відвідувати вузьких спеціалістів безпосередньо у своєму селищі.
У прагненні дати малечі навички для повноцінного життя ...

Як громадські організації у Маріуполі допомагають людям з інвалідністю

Суспільство

Від прокату інвалідних візків, ходунків та палиць до соціальної реабілітації – такі послуги людям з інвалідністю надають громадські організації у Маріуполі.
На прикладі двох з них розповімо, як це працює.
 
Соціальна реабілітація у ГО ...

Інклюзивний футбол у Краматорську

Суспільство

Інклюзивний футбол у Краматорську - на одному полі ганяють м’яч діти з ментальними особливостями, з інвалідністю та здорові діти. Саме так проходять тренування вихованців футбольної академії Футістар.

Дивіться більше відео про зміни на Донеччині ...