Онлайн послуги

Гід з державних послуг з’явився в Україні

Суспільство

Спеціальний розділ на порталі Дія містить інформацію про майже 1000 сервісів.
Докладніше - у нашому відео.

Відстежуйте змІнИ, що відбуваються на Донеччині, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter. Долучайтесь!

Медичний чат-бот «Марта»

Медицина

Оцінити якість медичних послуг мешканці Маріуполя можуть онлайн. У цьому їм допоможе чат-бот «Марта». Чат-бот працює вже два роки. За цей час перелік його послуг значно розширився.

Відстежуйте змІнИ, що відбуваються на Донеччині, разом з нами ...

Як отримати довідку про відсутність судимості

Суспільство

Плануєте отримувати візу для виїзду за кордон, поновлювати документи чи брати участь у тендері? Вам знадобиться довідка про відсутність судимості. Отримати її можна онлайн.

Дивіться більше експериментальних відео у добірці Зміни. ...

Онлайн-ресурси, за допомогою яких можна спростити собі життя вже зараз

Суспільство

У часи глобальної діджиталізації користуємося інтернетом ми частіше, ніж виходимо з дому. А стояти годинами в чергах, щоб отримати державні послуги, не хочеться нікому. Тож нагадаємо вам декілька онлайн-ресурсів, за допомогою яких можна спростити ...

Мобільний застосунок «Безоплатна правова допомога»

Суспільство

Новий мобільний застосунок «Безоплатна правова допомога» надає громадянам можливість отримати безоплатну юридичну консультацію online в будь-якому зручному місці та з усього спектру правових питань!

За допомогою застосунку можна:

Автоматично ...

Як проголосувати за місцем вашого фактичного проживання

Змінити виборчу адресу, аби проголосувати на місцевих виборах за місцем проживання, можна не виходячи з дому. Відповідне звернення треба подати у особистому кабінеті виборця через Сервіси Державного реєстру виборців.

Як це зробити – дивіться у ...

Громадяни можуть «відкрити» свої міста для розв’язання проблем

Суспільство

Для взаємодії громадян з місцевою владою в Україні існує кілька досить дієвих інструментів: запити публічної інформації, звернення, сайти органів міського самоврядування. З часом додаються і проєкти недержавних організацій, які наближують проблеми ...

Дорожня карта реформ – від країни до громад

Суспільство

Щоб жити у такій країні, як собі мріють громадяни, вони й самі мають брати участь у перетвореннях, активно висловлювати своє бачення. Одним з таких інструментів і є дорожня карта реформ України.
 
Що таке дорожня карта реформ
 
Дорожня ...

Як Мінцифри перетворює Україну в «державу у смартфоні»

Суспільство

Менше черг - більше життя, менше довідок – більше прозорості, менше спілкування з чиновниками – більше доступу до державних послуг. Задля досягнення таких цілей створювалося Міністерство цифрової трансформації України.
Пройшло менше року, і кожен ...

Касовий апарат у смартфоні – уряд запускає програмний РРО

Економіка

Програмні реєстратори розрахункових операцій приходять на заміну касовим апаратам, які занадто дорого коштували підприємцям. Міністерство фінансів України затвердило порядок реєстрації та застосування програмних РРО та удосконалило форми ...