Олександрівська громада

Зміни у мережі освітніх закладів Олександрівської громади

Суспільство

12 шкіл, 5 дитячих садочків в окремих будівлях і ще 4 у складі НВК існувало на момент об’єднання Олександрівської громади. За понад 2 роки мережа освітніх закладів зазнала змін: пониження у ступенях, реорганізація та укрупнення. Вдалися до таких ...

Молодіжні центри в Олександрівській ОТГ

Суспільство

Чотири молодіжні центри діють в Олександрівській селищній ОТГ. Два з них створили вже після об’єднання у громаду. Подробиці дивіться далі.

Дивіться більше відео про зміни на Донеччині у добірці Донеччина. ЗмІнИ

 

В Олександрівській ОТГ хочуть зробити централізоване водопостачання у трьох населених пунктах

Суспільство

Нині в Олександрівській громаді зробили усі необхідні розрахунки, визначили стан і кількість об’єктів водопостачання, а також абонентів, та чекають на висновок спеціалістів. Обслуговуванням займатиметься комунальне підприємство громади «Віднова». ...

Земля від держави передається громадам

Суспільство

Передача землі з державної до комунальної власності Олександрівської ОТГ відбулась у минулому році. Що з того звичайним людям?
Відповідає Володимир Кисловський, начальник управління земельних відносин та АПК Олександрівської селищної ОТГ.

...

Як в Олександрівській громаді розвивають спортивну інфраструктуру

Спорт

Поле зі штучним покриттям для гри у мініфутбол створили у 10 населених пунктах Олександрівської селищної ОТГ. Крім цього, тут мають проєкт стадіону та спортивного комплексу.
Розповідаємо, як в Олександрівській громаді розвивають спортивну ...

Нове комунальне підприємство Олександрівської селищної ОТГ

Суспільство

Тротуарну плитку та шлакоблоки планують виготовляти на комунальному підприємстві «Віднова» Олександрівської селищної ОТГ. Тут за кошти виграного гранту від USAID закупили відповідне обладнання, а цех облаштували у старій шкільній котельні.
Однак, ...

Освіта на селі: чому в Олександрівській ОТГ оптимізують навчальні заклади

Освіта

12 шкіл та 5 дитсадочків у окремих будівлях були в Олександрівській селищній ОТГ на момент об’єднання. Нині деякі з навчальних закладів зазнали оптимізації. У громаді кажуть: зробили це, аби діти отримували більш якісні знання. Також оптимізація ...

Український донецький куркуль з Олександрівської ОТГ

Суспільство

Фермер з Олександрівської селищної ОТГ Олександр Кісненко розвиває власне господарство. Два роки тому чоловік взяв участь у програмі «Український донецький куркуль».
На виграні гроші купив теплицю, а торік завдяки гранту від ПРООН придбав котел для ...

Олександрівська ОТГ залучає гроші на розвиток громади

Суспільство

Олександрівська селищна ОТГ утворилась у квітні 2018 року. До об’єднаної громади увійшли 42 села з Олександрівського району. З кожним роком Олександрівська ОТГ нарощує потужність та розвивається.
Для покращення інфраструктури та надання ...

Як в Олександрівській громаді заманюватимуть туристів

За розповідями місцевих краєзнавців, село Некременне, що входить до складу Олександрівської об’єднаної територіальної громади, засноване у XVIII сторіччі запорозькими козаками. Нині тут пам’ятають свою історію і хочуть розповісти її іншим, тому ...