Місцеве самоврядування

Протягом місяця 20 молодих мешканців Краматорська можуть пройти стажування у міській раді

Суспільство

Проєкт «Академія молодіжного самоврядування» презентували в Антикризовому медіа-центрі. Нині триває прийом заявок для участі в стажуванні.
Взяти участь у проєкті можуть молоді люди віком від 19 до 35 років, які мають вищу освіту або ще навчаються у ...

Бахмутська громада розвиває сільську територію

Суспільство

Бахмутська ОТГ стала першою на Донеччині, що скористалась спрощеним принципом утворення громади навколо міста обласного значення, без проведення перших виборів.
У липні минулого року до Бахмута приєднались 17 сіл та селищ з п’яти рад. І вийшло так, ...

Торецька громада: проблеми з об’єднанням та дієві мрії про майбутнє

Суспільство

Торецька міська громада знаходиться на самій лінії зіткнення, далі йде тимчасово окупована Горлівка. Безпекове питання було не єдиним, чому за увесь час децентралізації Торецьк не об’єднав у ОТГ сусідні сільські та селищні території .
І хоча ці ...

Курахівська громада готується до об’єднання та великих звершень

Суспільство

Місто Курахове має стати адміністративним центром Курахівської міської ОТГ. Питаннями децентралізації та об’єднання в громаду тут займаються вже декілька років поспіль, проте до логічного завершення поки не дійшли.
Близькість до лінії розмежування, ...

Найголовніше, що потрібно знати про повноваження міського голови та місцевих депутатів

Політика

Посада мера – необмежена влада чи перелік повноважень?
Як ми обираємо міського голову, на які обіцянки "ведемося" більше всього? Чим посада міського голови так приваблива, що на кожних виборах між собою змагаються з десяток, а то й більше ...

Громадяни можуть «відкрити» свої міста для розв’язання проблем

Суспільство

Для взаємодії громадян з місцевою владою в Україні існує кілька досить дієвих інструментів: запити публічної інформації, звернення, сайти органів міського самоврядування. З часом додаються і проєкти недержавних організацій, які наближують проблеми ...

Рада директорів промислових підприємств у Дружківці соціальний контракт виконує

Суспільство

Соціально відповідальні підприємці розвивають свої громади. Попри складні часи для них, вони продовжують робити свій внесок там, де живуть і працюють. Міська рада директорів промислових підприємств діє у Дружківці з 1998 року.
Скільки підприємств ...

Званівська сільська громада дбає про комфорт та послуги для людей

Суспільство

Званівська сільська ОТГ – найменша серед уже створених громад у Донецькій області. У трьох селах – Званівці, Верхньокам’янському та Переїзному проживає менше 3 тисяч жителів, які в 2017 році вирішили створити сільську громаду.
Спочатку ця територія ...

Краматорські депутати намагалися відправити у відставку міського голову

Суспільство

На засіданні сесії Краматорської міської ради, ще до початку роботи за порядком денним, деякі депутати виступили з заявами щодо незадовільної з їхньої точки зору роботи міського голови Андрія Панкова. Після цього із зали надійшла пропозиція про ...

Громадський бюджет Сіверської ОТГ поділили

Суспільство

Загалом на Бюджет участі Сіверської ОТГ було запропоновано вісім проєктів. Переможцями визначили чотирьох. Вони й отримають по п'ятдесят тисяч гривень на реалізацію своїх ідей.

Відстежуйте змІнИ, що відбуваються на Донеччині, разом з нами на ...

Органи місцевого самоврядування відіграють найголовнішу роль не тільки в житті міста, а й усієї країни. Важко переоцінити внесок комітетів і мерій, які зобов’язані привести цілий населений пункт, великий чи маленький, до процвітання. Жителі міста або села мають право вчасно дізнаватися найменші подробиці про прийняття законів або актів, які безпосередньо впливають на життя кожного громадянина країни. Саме для цього наш незалежний інформаційний ресурс надає точну та актуальну інформацію для кожного бажаючого.

Місцева громада має право не тільки видавати закони і законодавчі акти, а й істотно впливати на життя і добробут міста і країни в цілому. Саме тому кожен свідомий громадянин зобов’язаний бути в курсі останніх подій, а також використовувати найменшу можливість для поліпшення ситуації в країні. 

Місцеве самоврядування створюється виключно силами мешканців міста, тому дуже важливо підібрати дійсно правильний склад для представництва. Органи місцевого самоврядування України не тільки займаються невеликими міськими або сільськими питаннями, але і взаємодіють на вищому рівні з іншими областями та Києвом, в тому числі і з Верховною Радою. Важко переоцінити роль місцевого самоврядування в справах освіти населення, загальної культури і охорони природних ресурсів. Саме в руках цього органу знаходиться майже все, чим пишається населений пункт. 

Щоб завжди залишатися в курсі актуальних новин, радимо підписатися на джерело перевіреної інформації. Наші кореспонденти та експерти розкажуть про останні новини, нададуть роз’яснення щодо складних питань про місцеве самоврядування в Україні. Висвітлення діяльності необхідно будь-якому з ухвалених законів або подій, щоб зробити його максимально прозорим і чесним для кожного жителя України – для цього і працює наша служба.