Медицина

Відпочинок  в умовах карантину – на Донеччині відкрилась лише п’ята частина дитячих таборів

Суспільство

Через карантин літнє оздоровлення дітей цього року на Донеччині розпочалось лише в другій половині серпня та мало купу обмежень. Через це потрапити до позаміського табору змогли лише деякі з дітей навіть пільгової категорії – придбати путівку за ...

Освітні заклади Донеччини забезпечено протиепідемічними засобами

Освіта

1 вересня розпочався новий навчальний рік, особливістю якого є карантинні обмеження. Незважаючи на те, що Донецька область знаходиться у так званій «зеленій зоні», заклади освіти мають дотримуватись певних правил.
Для забезпечення карантинних умов ...

У Сіверську створять центр соціальних послуг “Спільно”

Суспільство

Проєкт СПІЛЬНО передбачає створення у громаді мультифункціонального центру соціальних послуг у Сіверську. Реалізується він у межах Меморандуму, що був підписаний між Сіверською ОТГ та ЮНІСЕФ.
Де розміститься і які установи об'єднає - дивіться у ...

В Донецькій області 5 опорних шкіл відремонтовано до нового навчального року

Суспільство

Ліфт, 3D принтер, турнікети, інтерактивні дошки, кожному школяру по ноутбуку - так оснащені сучасні школи Донеччини після капітальних ремонтів.
1 вересня наново відкрились п’ять шкіл Донеччини: в Желанному, Нікольському, Сіверську, Красногорівці та ...

Законодавчі нововведення вересня – підвищення мінімалки, перевірки Держпраці та «карантинне» навчання

Суспільство

На початку осені вступають в дію закони, розпорядження та постанови, які суттєво вплинуть на бізнес та бюджетні установи, а також позначаться на доходах та видатках громадян.
 
Збільшення мінімальної заробітної плати
 
1 вересня набув ...

Медичний чат-бот «Марта»

Медицина

Оцінити якість медичних послуг мешканці Маріуполя можуть онлайн. У цьому їм допоможе чат-бот «Марта». Чат-бот працює вже два роки. За цей час перелік його послуг значно розширився.

Відстежуйте змІнИ, що відбуваються на Донеччині, разом з нами ...

Краматорські школи готуються до роботи в умовах пандемії

Освіта

Святкування не для всіх, маски, вуличне навчання, вимірювання температури та заборона батьківських відвідин – нові реалії навчання в школах в умовах карантину. Краматорські школи активно готуються до зустрічі з учнями.
Головний державний санітарний ...

“Береженого бог береже”, або як оформити страховий поліс

Суспільство

Застрахуватися від ризиків у п'ять кроків онлайн чи обрати фахового агента і покластися на його професіоналізм - рішення за вами.Про що слід пам'ятати, а також на що звертати увагу під час оформлення полісу - деталі у сюжеті.

Дивіться більше ...

“До кінця року ми вийдемо на торішні показники й навіть трохи більше”

Суспільство

Колектив дружківської «Грети» у 350 людей понад місяць був без роботи. Кордони закриті — експорт призупинений. Разом з тим, попри простоювання у карантин, Грета збереже і навіть збільшить об'єми виробництва.
Як підприємство виходить з кризи - про ...

Виживання чи розвиток – як бізнес Донеччини переживає карантин

Суспільство

2020 рік став кризовим і для роботодавців, і для працівників. Особливо вдарив він по малому та середньому бізнесу. Під час карантину підприємці вимушені були терміново шукати альтернативні варіанти заробітку. Хтось закрився, а хтось навпаки, ...