Маріуполь

Мобільний додаток для доступності інфраструктури людям з інвалідністю розробляють у Маріуполі

Суспільство

Мобільний додаток для доступності інфраструктури людям з інвалідністю – спільний проєкт програми USAID «Демократичне врядування у Східній Україні», Маріупольської міськради та ГО «Маріупольський ІТ кластер».

Відстежуйте змІнИ, що відбуваються ...

Контакт-центр у Маріуполі приймає звернення через мобільний додаток

Суспільство

До Центру можна звертатися щодо аварійних ситуацій, питань ЖКГ, боротьби зі сніговою стихією, роботи громадського транспорту тощо.

Дивіться більше відео про зміни на Донеччині у добірці Донеччина. ЗмІнИ

 

Як і де зможуть відсвяткувати Новий рік маріупольці

Суспільство

Як і де зможуть відсвяткувати Новий рік маріупольці.
Про святкові локації – далі.

Відстежуйте змІнИ, що відбуваються на Донеччині, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter. Долучайтесь!

Де зігрітися у Маріуполі

Суспільство

17 пунктів обігріву працюють у місті. Мета – попередити випадки переохолодження мешканців міста, особливо незахищених категорій населення.
Адреси пунктів тут. А подробиці - у відео.

Відстежуйте змІнИ, що відбуваються на Донеччині, разом з ...

Проєкт “Соляна печера” в рамках програми “Громадський бюджет” у Маріуполі

Суспільство

"Соляна печера" – один із цьогорічних проєктів в рамках програми "Громадський бюджет" у Маріуполі.
Скільки витратили та скільки проєктів ще планують – подробиці у відео.

Відстежуйте змІнИ, що відбуваються на Донеччині, разом з нами на наших ...

Мешканці Донеччини виборюють право на чисте повітря – досвід Маріуполя

Суспільство

Жителі промислових міст Донеччини мають можливість відстежувати стан повітря. Лише за останній рік в Краматорську з’явилось кілька нових інструментів моніторингу повітря тільки в громадському секторі.
П’ять станцій були встановлені на домівках та ...

Халабуда – це місце для освітніх та культурних проектів

Суспільство

Halabuda - це місце для освітніх та культурних проектів, волонтерства та лідерства, підтримки бізнесу та соціального зростання Халабуда - це освітній хаб, де відбуваються онлайн та офлайн заходи з неформальної освіти для людей будь-якого віку. ...

Екоактивісти стежитимуть за тими, хто палить листя

Суспільство

Збільшення суми штрафу не вплинуло на паліїв сухого листя. Щоосені міста вкриваються димом.
У Краматорську громадська організація «Фонд розвитку громади» планує знімати порушників з квадрокоптера й передавати інформацію до Держекоінспекції та ...

На Азовському узбережжі пластикового сміття стане менше

Суспільство

25 листопада 2020 року завершилася акція «Eco Callenge», в якій взяли участь готельєри Азовського узбережжя з Маріупольського району Донецької області (Маріуполь, Юр’ївка, Білосарайська Коса, Мелекіне, Ялта, Урзуф, Мангуш, Рибацьке, Бабах-Тарама та ...

Модернізація системи водопостачання у Маріуполі стартувала

Перший етап проєкту модернізації системи водопостачання стартував у Маріуполі. Нині спеціалісти з Франції досліджують територію, щоб з'ясувати оптимальне розташування об'єктів, що будуть побудовані в майбутньому.

Відстежуйте змІнИ, що ...

Антикризовий медіа-центр – ваш надійний провідник у світі важливої інформації з шахтарського регіону. Наші спеціальні рубрики присвячені донбаським населеним пунктам. Серед них – місто Маріуполь, що територіально відноситься до Донецької області. Це найбільше місто України, що розташоване на березі Азовського моря. 

Великий морський порт є центром української металургії та машинобудування. На нашому сайті ви можете почитати свіжі новини Маріуполя про події, що відбуваються в суспільному, економічному, культурному, соціальному, політичному, просвітницькому житті міста. Вже зараз співробітники медіа-центру готують цікаві репортажі та відео про мешканців Маріуполя, про різні заходи та діяльність органів місцевої влади.

В підготовленій рубриці для зручності читачів нашого інтернет-видання зібрано всю інформацію про останні події в Маріуполі. Ми ознайомимо вас з проектами будівництва, що реалізують у місті, з важливими медичними новинами, цікавими фактами з життя мешканців, економічними перетвореннями та позитивними змінами в бізнесі. 

На жаль, війна не пройшла осторонь Маріуполя. Не зважаючи на близькість позицій бійців АТО та ООС, сьогодні це мирний морський порт, промисловий та стратегічний центр південно-східної частини України. Як живуть зараз мешканці Маріуполя, чим захоплюються, що корисного роблять для міста – про все це розкажуть актуальні новини нашого сайту. Долучайтеся до нас!