Маріуполь

Модернізація системи водопостачання у Маріуполі стартувала

Перший етап проєкту модернізації системи водопостачання стартував у Маріуполі. Нині спеціалісти з Франції досліджують територію, щоб з'ясувати оптимальне розташування об'єктів, що будуть побудовані в майбутньому.

Відстежуйте змІнИ, що ...

Вибори у Маріуполі – низька явка та прогнозовані результати

Суспільство

Обрання міської влади не стало важливою подією для виборців Маріуполя. Станом на 20:00 явка на виборчі дільниці склала всього 28,1%. Про це в ефірі «Маріупольського телебачення» повідомила Оксана Гринько, керівниця прес-служби партії «Блок Вадима ...

Низька явка, фотографування у кабінках та помилкове погашення бюлетенів – як голосує південь Донеччини

Суспільство

Триває голосування на місцевих виборах в Донецькій області, проте не обходиться без порушень. Про них повідомляють спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА, за наданими свідченнями поліція проводить перевірки.
Так, були помічені зловживання у ...

Сіті-бот Назар

Суспільство

Сіті-бот Назар допомагає маріупольцям. Завдяки йому можна дізнатися про поточні ремонти, терміни усунення аварій та роботу комунальних служб. Тут також є інформація про інші корисні містянам сервіси.
Як працює Назар, дивіться у відео.

...

У Маріуполі пластик згодують рибам?

Суспільство

ГО «ЕКО ГУРТ» та Зелена рада при виконавчому комітеті Маріупольської міської ради у місті у межах громадського бюджету хочуть реалізувати проєкт "Re-Mo-Re". Він передбачає встановлення інсталяцій на пляжах у вигляді величезних тварин, яких треба ...

Скільки коштувало покращення благоустрою Маріуполя

Суспільство

З чого починали покращувати благоустрій Маріуполя та скільки це коштувало, розповідає заступник міського голови Сергій Захаров.
Більше подробиць – вже незабаром у програмі "Донеччина. ЗмІнИ".

Відстежуйте змІнИ, що відбуваються на Донеччині, ...

В Маріуполі діє електронна приймальня депутатів

Суспільство

Сервіс доступний на сайті міської ради. Докладніше про його роботу - у відео.

Відстежуйте змІнИ, що відбуваються на Донеччині, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter. Долучайтесь!

Реконструкція набережній в Лівобережному районі Маріуполя

Суспільство

На набережній в Лівобережному районі Маріуполя триває перша черга робіт з реконструкції.
Що саме планують зробити – дивіться у відео.

Відстежуйте змІнИ, що відбуваються на Донеччині, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або ...

Реконструкція дитячих садочків у Маріуполі

Суспільство

В Лівобережному районі Маріуполя реконструюють два садочки. Після завершення робіт вони зможуть приймати більше дітей.
Детальніше про реконструкцію - у відео.

Відстежуйте змІнИ, що відбуваються на Донеччині, разом з нами на наших сторінках - ...

Карітас Маріуполь: забезпечуємо соціальной допомогой та підтримкой

Суспільство

Карітас Маріуполь – це неприбуткова благодійна організація, що входить до мережі «Карітас України» та належить до світової спільноти організацій «Caritas Internationalis». Карітас Маріуполь було засновано в серпні 2015 року.
Мета: Забезпечення ...

Антикризовий медіа-центр – ваш надійний провідник у світі важливої інформації з шахтарського регіону. Наші спеціальні рубрики присвячені донбаським населеним пунктам. Серед них – місто Маріуполь, що територіально відноситься до Донецької області. Це найбільше місто України, що розташоване на березі Азовського моря. 

Великий морський порт є центром української металургії та машинобудування. На нашому сайті ви можете почитати свіжі новини Маріуполя про події, що відбуваються в суспільному, економічному, культурному, соціальному, політичному, просвітницькому житті міста. Вже зараз співробітники медіа-центру готують цікаві репортажі та відео про мешканців Маріуполя, про різні заходи та діяльність органів місцевої влади.

В підготовленій рубриці для зручності читачів нашого інтернет-видання зібрано всю інформацію про останні події в Маріуполі. Ми ознайомимо вас з проектами будівництва, що реалізують у місті, з важливими медичними новинами, цікавими фактами з життя мешканців, економічними перетвореннями та позитивними змінами в бізнесі. 

На жаль, війна не пройшла осторонь Маріуполя. Не зважаючи на близькість позицій бійців АТО та ООС, сьогодні це мирний морський порт, промисловий та стратегічний центр південно-східної частини України. Як живуть зараз мешканці Маріуполя, чим захоплюються, що корисного роблять для міста – про все це розкажуть актуальні новини нашого сайту. Долучайтеся до нас!