Маріуполь

Проєкт «Охайне місто» забезпечив роботою понад 700 маріупольців

Суспільство

Під час карантину багато людей залишилися без роботи. Аби допомогти їм, маріупольська міськрада переглянула бюджет та виділила додаткові кошти комунальним підприємствам на створення сезонних робочих міст.

Дивиться у нашому сюжеті, як працює ...

Програма розвитку та підтримки ОСББ у Маріуполі

Від облаштування дворів до ремонтів у будинку – в Маріуполі діє «Програма розвитку та підтримки ОСББ». Фінансується вона міської радою і має п’ять компонентів. Завдяки програмі кількість ОСББ в місті за 4 роки зросла з 5% до 50%.
Як діє програма - ...

ГО «Маріупольська асоціація жінок «Берегиня»

Суспільство

Спочатку члени Маріупольська Асоціація Жінок Берегиня надавали юридичну консультацію та психологічну допомогу лише переселенцям. Однак, зрозуміли, що допомоги потребують й інші. Зокрема члени організації почали працювати з мешканцями населених ...

Вулиця не тільки для автомобілів – у Маріуполі застосовують нові стандарти реконструкції доріг

Масштабні дорожні роботи – ознака сьогоднішнього Маріуполя. Ремонтуються центральні проспекти, другорядні вулиці, внутрішньоквартальні проїзди.
До речі, оновлення дорожньої інфраструктури намагаються робити таким чином, щоб задоволені були всі – і ...

Маріупольські ОСББ сортують сміття і заробляють на цьому гроші

Суспільство

Близько 500-600 грн щомісяця можуть заробляти ОСББ від збирання окремо паперу, скла і пластику. Це не просто теорія, а реальність. Як це можна втілити, розглянемо на прикладі ОСББ Маріуполя.
 
«Забиваємо баки» від ГО «Еко Гурт»
  ...

ГО: “Істок” ми спрямовані на профілактику ВІЛ-інфекції

Суспільство

Громадська організація "Істок" опікується фізичним і психічним здоров'ям людей, що живуть в Маріуполі і в Донецькій області.
Більше 10 років наша команда допомагає в боротьбі з епідеміями ВІЛ / СНІДу, туберкульозу та інших захворювань, а також з ...

Головна площа Маріуполя оновлюється зовнішньо та концептуально

Суспільство

Вже протягом року в Маріуполі триває капітальна реконструкція площі Свободи. Архітектори та будівельники обіцяють, що це буде сучасний і комфортний простір, з багатьма «цікавинками», унікальними спорудами та затишними зонами.
Маріупольці з ...

ГО «З нами добрі серця»: з любов’ю до життя, з вірою у себе

Суспільство

Сфера діяльності: соціальний захист і допомога людям з інвалідністю.
Дивіться більше відео-візитівок  ГО Донеччини

Волонтерські програми у маріупольському культурно-туристичному центрі «Вежа»

Суспільство

Перша хвиля волонтерської програми запрацювала в культурно-туристичному центрі «Вежа», що у Маріуполі. Протягом місяця молодь від 14 до 18 років матиме можливість набути навичок організатора заходів, ментора та гіда, а також реалізувати свої ...

Культурно-туристичний центр зі старої вежі у Маріуполі

Суспільство

Стару водонапірну вежу у Маріуполі перетворили на культурно-туристичний центр. Проєкту майже два роки, він пропонує екскурсії містом та інші культурні заходи. Які саме – дивіться у сюжеті.

Відстежуйте змІнИ, що відбуваються на Донеччині, ...