Луганська область

Медзаклади Луганщини отримали обладнання для виявлення та лікування коронавірусу

Медицина

За допомоги Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні медичним закладам Луганської області передано 50 спеціалізованих кисневих концентраторів. Загальна вартість обладнання - 25 тисяч доларів США.
Кисневі концентратори ...

До нового навчального року на Луганщині ремонтують школи та дитсадки

Суспільство

Сім шкіл та чотири дитячі садочки реконструюються в Луганській області в рамках державної програми «Велике будівництво». Ще декілька закладів освіти модернізують за підтримки інших урядових і міжнародних програм.
За дорученням голови Луганської ...

Посол в ЄС: Пошук європейських “опікунів” для міст Сходу України практично завершено

Суспільство

Країни ЄС готові почати своє "шефство" над містами Донецької і Луганської областей найближчим часом. Про це в ексклюзивному коментарі open.dn.ua повідомив Микола Точицький, представник України при ЄС. 
За його словами, зараз пошук "шефів" для ...

Паспорт і 10 хвилин часу – все, що необхідно переселенцю аби долучитися до виборів

Політика

Донецька, Макіївська, Луганська прописка чи будь-якого іншого населеного пункту по інший бік розмежування не є причиною не брати участь у виборах Президента України 31 березня. Так само немає значення відсутність довідки переселенця. Вона для ...

Абітурієнтам Донецької та Луганської областей – особливості реєстрації на пробне ЗНО у 2019 році

Освіта

Абітурієнти, які перед основною сесією хочуть перевірити себе, відчути атмосферу зовнішнього незалежного оцінювання, можуть взяти участь у пробному ЗНО. Зареєструватися на це оцінювання потрібно у січні, а пройде воно у два етапи вже у березні.
...

«Схід-Експо 2018» у Львові об’єднав 70 бізнесів з Донеччини та Луганщини

Економіка

Вперше в історії українського підприємництва до Львова приїхало майже 70 малих та середніх підприємств із Донецької та Луганської областей. Масштабна бізнес-виставка «Схід-Експо 2018» відбулась у приміщенні стадіону «Арена Львів» 1-2 листопада. ...

Інклюзивна освіта на Луганщині. Графіка

Суспільство

Матеріал підготовлено в рамках проекту “Маяк” за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.
Погляди авторів не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.
This project was supported by the Media Development Fund of the U.S. ...

Луганщина стає інклюзивнішою

Суспільство

 
На Луганщини, відкрито інклюзивно-ресурсний центр для дітей. У відкритті прийняла участь і перша леді України Марина Порошенко. Головна мета центру - допомога дітям з особливими освітніми потребами.
 

Луганщина розвиває мережу інклюзивної освіти

Суспільство

Сучасний інклюзивно-ресурсний центр відкрився 17 жовтня у Рубіжному. Це перший з шести подібних закладів, що до кінця року запрацюють на Луганщині. Загалом в регіоні майже 10 відсотків діточок потребують додаткової освітньої уваги.
На відкриття ...

Регіон вугілля та заліза: як індустріалізація вплинула на життя Донецької та Луганської областей

Економіка

Найбільш урбанізований край України, суцільні шахти та заводи-гіганти – таким уявляють Донбас і нині. В цьому є певні резони. Але є й свої особливості у вигляді цілої низки маленьких та великих міст, де превалює одна галузь промисловості. Як ...

Наше онлайн-видання пропонує увазі читачів спеціальний розділ, присвячений подіям на Луганщині. Антикризовий медіа-центр з гордістю за рідний край ділиться зі своєю аудиторією тими позитивними змінами, що зараз спостерігаємо на Донбасі. У нашій рубриці ви дізнаєтесь свіжі новини Луганської області. Її не минула війна, та ці часи позаду, й зараз регіон розвивається, стає на шлях стабільного життя.

Репортери нашого інтернет-ресурсу щодня готують цікаві матеріали, аби ви, відвідавши сайт, отримували об’єктивну інформацію з першоджерел. Ми розкажемо про останні події в Луганській області, про заходи, що відбуваються у сфері економіки, соціальній галузі, сільському господарстві. Ми поділимося з вами відомостями щодо суспільного життя, освіти, фінансової політики, культури, екології, охорони здоров’я.

Наші журналісти у віртуальний спосіб відвідають місто Луганськ, завітають у приймальні місцевої влади, візьмуть інтерв’ю у фахівців різних галузей, поспілкуються зі звичайними мешканцями, побувають на цікавих заходах, аби ви першими дізнавалися важливі новини Луганщини – цього сильного шахтарського краю. Адже ми впевнені, що все те позитивне, що зараз відбувається в регіоні, стосується кожного, кому не байдужа Україна. 

Гортаючи сторінки нашого інтернет-видання, ви отримаєте новини станом на сьогодні. Матеріали постійно оновлюються, актуальна інформація доступна щодня. Тож не витрачайте сили на самостійний пошук новин – ми зібрали всі важливі відомості про сучасну Луганщину в одній цікавій рубриці.