Ландшафтний парк

Що подивитись на Донеччині: їдемо до регіонального ландшафтного парку Клебан-Бик

Суспільство

Якщо ви плануєте активні вихідні, зверніть увагу на регіональний ландшафтний парк Клебан-Бик, що у Костянтинівському районі на Донеччині.
Парк пропонує відпочинок на різний смак і для всіх вікових категорій: мандри екологічними стежками, рибалку, ...

Туристично приваблива Серебрянка

Суспільство

Стародавній храм, ботанічний сад, каплиця Всіх Святих і мальовнича та цілюща природа на березі річки Сіверського Донця - такий відпочинок може запропонувати Серебрянка Сіверської ОТГ на Донеччині.
Але помилуватися її краєвидами не так вже й просто. ...

Зелений туризм в Олександро-Калиновому

Суспільство

Прогулянка селом та ландшафтним парком – в Олександро-Калиновому розвивають зелений туризм. Поки Донеччина знаходяться на карантині, тут готуються до нового сезону.
Що саме пропонуватимуть – дивіться у сюжеті.

Відстежуйте змІнИ, що ...

«Під час карантину природа Донеччини якнайкраще відпочиває від людини» – Галина Семеніхіна

Суспільство

Про вплив нашого режиму самоізоляції на довкілля, різноманіття флори та фауни Донеччини, а також про те, як людина одним сірником знищує сотні маленьких життів, журналістам АКМЦ розповіла співробітниця ландшафтного парку «Клебан-Бик» та екологиня ...

Квітучим степом можна тільки милуватися

Суспільство

Першоцвіти вкрили пагорби та лісосмуги яскравим килимом. Співробітники заповідних зон Донеччини, зокрема інспектори РЛП "Краматорський", здійснюють контроль у галузі збереження рідкісних та червонокнижних рослин.
 
Дивіться більше відео про ...

Що нового можуть принести індустріальні парки Донеччини в економіку України

Суспільство

В останні роки можливість створення індустріальних парків в Україні обговорюється все частіше. На законодавчому рівні це питання було врегульовано ще 2012 року. У Законі України «Про індустріальні парки» прописано визначення, умови створення та ...

Індустріальний парк «Лиманський»

Суспільство

Близько 1200 робочих місць планують створити завдяки розбудові індустріального парку «Лиманський». Нині в Донецькій області офіційно зареєстровано лише три таких території у Костянтинівці, Лимані і Маріуполі. Що таке індустріальний парк і для чого ...

Крейдяними стежками Білокузьминівських скель

Суспільство

Екологічна освіта просто неба від екскурсоводів РЛП “Клебан-Бик” цікава і для малих, і для дорослих. Прогулянки можуть бути пішими, кінними, велосипедними чи лижними.
Охоронювані природні комплекси мають велике наукове значення. Вони допомагають ...

Природа РЛП “Клебан – Бик” є мовчазним свідком давньої історії Донецького краю

Суспільство

Пагорби, що бачили тисячолітнє царство скіфів, яких змінили гуни. У ці краї на половців водив свої дружини київський князь Володимир. Пам’ятає ця місцина і славетних запорожців.

Головна місія РЛП "Клебан-Бик" – зберегти і природу, і її історію. ...

Гавайське весілля, “нашестя” лебедів і новенький асфальт

Суспільство

 

Зони відпочинку РЛП "Клебан - Бик" набирають все більшої популярності серед туристів Донеччини. У порівнянні з минулим роком, їх кількість зросла у 2,5 раза. Чому? - дивіться в сюжеті.