Культура

Як Держкомтелерадіо забезпечує інформаційну політику в країні

Політика

Державний комітет телебачення і радіомовлення України (Держкомтелерадіо України) є органом виконавчої влади, що відповідає за інформаційну політику в державі.
Які сфери діяльності входять до компетенції Комітету, дивіться у нашому відео.

...

Популярний дитячий фестиваль «Зоряні малята» на Донеччині відбувся у незвичному форматі

Суспільство

Щорічний фестиваль «Зоряні малята» зазнав змін під час епідемії коронавірусу. Цьогоріч дітлахи самостійно записували відеоролики та надсилали їх на конкурс. При цьому організатори та учасники фестивалю зазначають, що це дозволило малюкам навчитися ...

Корисна інформація для мешканців Краматорська

Суспільство

Як записатись до «Арт-коворкінгу»?
За якими напрямками та графіком працює заклад?
На який вік розрахований простір?

Відповідає Ася Романова, адміністраторка «Арт-коворкінгу».
Більше про проєкт дивіться у сюжеті: Арт-коворкінг у ...

Арт-коворкінг у Краматорську дає можливості для творчої молоді

Суспільство

Пошити власноруч наплічник або зробити авторський принт на футболці – такі можливості для молоді надає креативний простір «Арт-коворкінг», який з літа відкритий у Краматорську.
Виготовити цікаві речі можна як для себе, так і на продаж – таким чином ...

Будинок культури в Андріївці

Суспільство

У будинку культури Андріївки, що є адміністративним центром об’єднаної територіальної громади, триває ремонт. Нині тут доробляють сцену. Це вже третій етап ремонту будинку культури в Андріївці.
Подробиці дивіться у сюжеті.

Відстежуйте змІнИ, ...

Арт-коворкінг у Краматорську – простір для творчості та підприємництва

Суспільство

Для творчої молоді в Краматорську працює арт-коворкінг. Сюди можна прийти до майстерні, навчитись шити та самостійно пошити собі цікаві речі, зробити авторський принт на футболці або наліпки власного дизайну. Молодь вчиться заробляти завдяки власним ...

Як і де гуртуються ветерани АТО на Донеччині

Суспільство

Вісім вже є, ще один центр у процесі створення.
Про роботу ветеранських організацій на Донеччині розказав Роман Балабойко, медіа-координатор Центру підтримки ветеранів АТО та їх сімей «Поруч».

Дивіться більше відео з відповідями на важливі ...

Природоохоронний комплекс «Біля Лелеки» у Добропіллі

Суспільство

Природоохоронний комплекс «Біля Лелеки», що у селі Добропілля Криворізької ОТГ, популярний серед молодят. Сюди приїжджають після реєстрації шлюбу, аби зробити фото та загадати бажання.

Відстежуйте змІнИ, що відбуваються на Донеччині, разом з ...

У Краматорську покажуть і розкажуть про український спротив на Донеччині

Суспільство

Виставка «Ген непокори: хроніки українського спротиву на Донеччині від першої половини ХХ століття до 1991 року» відкриється в Донецькому обласному краєзнавчому музеї, що нині розташовується у Краматорську.
Експозиція налічує 300 експонатів, серед ...

PROАктивна молодь Сурова має власну платформу для ініціатив

Суспільство

"Хаб PROАктивні - це територія для шкільного дозвілля, з одного боку. Для залучення дітей, мешканців мікрорайону Сурове, до громадського життя та активізму - з іншого.
Це також простір, де можна вивчати англійську мову", - каже співавторка проєкту. ...

Культурний розвиток Донбасу є одним із найважливіших питань регіону. Антикризовий медіа-центр докладає усіх зусиль, щоб своєчасно знайомити читачів нашого інтернет-видання з останніми подіями в галузі культури. Ми об’єктивно висвітлюємо культурні новини України на сьогодні у Донбасі, розказуємо, які позитивні зрушення зараз відбуваються в регіоні, які заходи проходять зараз та заплановано на найближчий час. 

На нашому сайті ви отримаєте інформацію про діяльність молодіжних гуртків та організацій, їхні досягнення на місцевому та загальнодержавному рівні. Щодня в різних населених пунктах Сходу запускають нові проекти та проводять безліч заходів. Вас чекають свіжі новини культури Донецької, Луганської, Дніпропетровської областей. Ми розкажемо, як волонтери БУР будують Україну, як зі старої вежі в Маріуполі зробили чудовий культурно-туристичний центр та багато інших важливих подій.

Ми покажемо цікаві відео про те, як місцева влада інвестує кошти у відкриття та реконструкцію культурних об’єктів – концертної зали в Торецьку, оздоровчого комплексу в Бахмутському районі, стадіону та парку в Слов’янську. Адже незважаючи на всі перепони, що спричинила війна на Сході України, суспільство мріє жити в пісенному, літературному, культурно багатому Донбасі. Отже, все про новини в культурі на нашому сайті!

Щоб завжди залишатися в курсі останніх подій, долучайтеся до аудиторії постійних користувачів медіа-ресурсу. На вас чекають тільки актуальні новини та важлива інформація щодо розвитку культури та мистецтва на Донбасі. Ми крокуємо вперед – сподіваємося, що ви з нами!