Культура

Будівництво телевежі на Луганщині увійшло в перелік пріоритетних державних проєктів

Суспільство

Розпочате у минулому році зведення радіотелевізійної передаючої станції в Попаснянському районі буде продовжено за рахунок коштів державного бюджету. Споруда заввишки 150 метрів транслюватиме сигнал не лише на підконтрольну територію, а й ...

Почути Соледар

Суспільство

Митець з Тернопільщини тиждень провів у Соледарі. Назарій Заноз надихався степом. Дослухався до звуків природи, промисловості та поєднав їх в один трек.
Цими вихідними свій аудіо-твір автор презентував на загал у межах артпроєкту "Заземлення", що ...

Меморіальний музей-садиба В.І.Немировича-Данченка та М.О.Корфа запрошує у гості!

Суспільство

Меморіальний музей-садиба В.І.Немировича-Данченка та М.О.Корфа – осередок культури і освіти. Микола Олександрович Корф був педагогом, просвітником, громадським діячем, а Володимир Іванович Немирович-Данченко – режисером, драматургом, театральним ...

Запрошуємо у віртуальну подорож Великоанадольським музеєм лісу!

Суспільство

Великоанадольський музей лісу – унікальне місце. Його винятковість полягає в тому, що він розповідає історію першого рукотворного лісу в Європі. Це також єдиний музей подібного профілю в Україні.
Великоанадольський музей лісу відкрито у 1991 році ...

Карантин не завадив: мандрівний фестиваль документальних стрічок Docudays UA знов завітав на Донеччину

Суспільство

Мандрівний фестиваль документального кіно про права людини DocudaysUA став гарною традицією, і не зважаючи на карантин, мешканці та мешканки Донецької області змогли долучитись до переглядів різноманітних стрічок, у тому числі – і короткометражних. ...

Реанімувати ПК “Україна” у Торецьку

Суспільство

Коштом обласного (понад 1,270 млн грн) та місцевого бюджетів (779 тис грн) у ПК "Україна" в Торецьку міняють старі віконні блоки на нові. Їх у закладі понад триста.
Роботи проводяться відповідно до програми відновлення соціальних об'єктів, ...

Як Торецьк проводжає рік 2020

Суспільство

Оновлений фасад та відремонтований дах в ЦДЮТ, затишний бульвар та сучасні автобусні зупинки в центрі міста – як Торецьк проводжає рік 2020.

Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках - YouTube або ...

Пізнати Україну та світ через фотографію – у Сєвєродонецьку для підлітків діє проєкт з фотопрактики

Суспільство

Дізнатися історію та культуру міст, а також зробити та залишити фото собі на згадку про подорож – усе це про проєкт «Фотопрактика по всій Україні і за кордоном».
За 4 роки існування підлітки з Сєвєродонецька об’їздили 15 міст нашої держави, а також ...

Маріупольський краєзнавчий музей переводить в онлайн фотоархів

Суспільство

Маріупольський краєзнавчий музей переводить в онлайн фотоархів. Перша частина оцифрованої колекції музею вже доступна в електронному вигляді тут. Подробиці - у відео.

Дивіться більше відео про зміни на Донеччині у добірці Донеччина. ЗмІнИ

Як і де зможуть відсвяткувати Новий рік маріупольці

Суспільство

Як і де зможуть відсвяткувати Новий рік маріупольці.
Про святкові локації – далі.

Відстежуйте змІнИ, що відбуваються на Донеччині, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter. Долучайтесь!

Культурний розвиток Донбасу є одним із найважливіших питань регіону. Антикризовий медіа-центр докладає усіх зусиль, щоб своєчасно знайомити читачів нашого інтернет-видання з останніми подіями в галузі культури. Ми об’єктивно висвітлюємо культурні новини України на сьогодні у Донбасі, розказуємо, які позитивні зрушення зараз відбуваються в регіоні, які заходи проходять зараз та заплановано на найближчий час. 

На нашому сайті ви отримаєте інформацію про діяльність молодіжних гуртків та організацій, їхні досягнення на місцевому та загальнодержавному рівні. Щодня в різних населених пунктах Сходу запускають нові проекти та проводять безліч заходів. Вас чекають свіжі новини культури Донецької, Луганської, Дніпропетровської областей. Ми розкажемо, як волонтери БУР будують Україну, як зі старої вежі в Маріуполі зробили чудовий культурно-туристичний центр та багато інших важливих подій.

Ми покажемо цікаві відео про те, як місцева влада інвестує кошти у відкриття та реконструкцію культурних об’єктів – концертної зали в Торецьку, оздоровчого комплексу в Бахмутському районі, стадіону та парку в Слов’янську. Адже незважаючи на всі перепони, що спричинила війна на Сході України, суспільство мріє жити в пісенному, літературному, культурно багатому Донбасі. Отже, все про новини в культурі на нашому сайті!

Щоб завжди залишатися в курсі останніх подій, долучайтеся до аудиторії постійних користувачів медіа-ресурсу. На вас чекають тільки актуальні новини та важлива інформація щодо розвитку культури та мистецтва на Донбасі. Ми крокуємо вперед – сподіваємося, що ви з нами!