Криворізька ОТГ

Природоохоронний комплекс «Біля Лелеки» у Добропіллі

Суспільство

Природоохоронний комплекс «Біля Лелеки», що у селі Добропілля Криворізької ОТГ, популярний серед молодят. Сюди приїжджають після реєстрації шлюбу, аби зробити фото та загадати бажання.

Відстежуйте змІнИ, що відбуваються на Донеччині, разом з ...

«Перспектива» з села Добропілля Криворізької ОТГ

Суспільство

Наводять лад, вивозять сміття та надають продуктові набори – така допомога громаді від ТОВ «Перспектива». Розташовується підприємство у селі Добропілля, що входить до складу Криворізької ОТГ. Подробиці дивіться у сюжеті.

Відстежуйте змІнИ, що ...

2 амбулаторії та 7 ФАПів має Криворізька ОТГ

2 амбулаторії та 7 ФАПів має Криворізька ОТГ. Поки вони знаходяться у районній власності, але вже з нового року перейдуть до громади. Крім цього, у Криворізькій ОТГ будують нову амбулаторію. Подробиці дивіться у відео.
Дивіться більше відео про ...

Два дитячих майданчики планують встановити у селах Криворізької ОТГ

Суспільство

Два дитячих майданчики планують встановити у селах Надія та Завидо-Кудашеве Криворізької ОТГ. Таким чином у громаді дбають про дозвілля дітей. Подробиці дивіться у відео.

Дивіться більше відео про зміни на Донеччині у добірці Донеччина. ЗмІнИ
...

Криворізька громада розвивається, долаючи труднощі

Криворізька сільська ОТГ, перебуваючи на той момент у Добропільському районі, була готовою йти на перші вибори ще в 2018 році. Проте ті вибори довелось відтермінувати. Донецька обласна ВЦА тоді надала висновки до Центрвиборчкому про небезпеку в ...

У Криворізькій ОТГ розвиватимуть туристичний напрямок

Суспільство

«Зелена» та «панська» садиби, а також живописні місця пропонує Криворізька ОТГ. Поки що тут офіційного туристичного маршруту не створено, але місцеві краєзнавці та підприємці вже працюють над ним.
 
Панська садиба Судермана
 
Ґратчасті ...

Дитсадки та школи в Криворізькій сільській громаді

Суспільство

Криворізька сільська ОТГ – наймолодша серед уже створених громад. Перші вибори тут пройшли в грудні 2019 року. До сих пір громаду не перевели на прямі міжбюджетні відносини. Незважаючи на складнощі з місцевим бюджетом, у громаді розвивають дитсадки, ...