Краматорськ

Студенти вишів ініціюють створення Студентської Асоціації Донеччини

Суспільство

Нова громадська організація має стати комунікаційним майданчиком для всіх вищих навчальних закладів регіону, а також сприятиме розвитку студентського самоврядування та реалізації студентських грантових проєктів.
Детальніше про майбутню Студентську ...

Новий сервісний центр Пенсійного фонду у Краматорську

Суспільство

А ви вже були у сервісному центрі управління Пенсійного фонду у Краматорську?
Чи задоволені його роботою?

Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter. Долучайтесь!

“Карітас Краматорськ” розширює ініціативу «Онуки онлайн».

|
Суспільство

Під час карантину одна з найуразливіших категорій населення — це літні люди. розуміючи кількість самотніх людей, які залишаються вдома та втрачають контакт із зовнішнім світом, бо не мають родичів чи друзів, БФ «Карітас Краматорськ» розширює ...

Інтерв’ю із заступником Краматорського міського голови Андрієм Безсонним

Суспільство

Про ключові напрямки роботи у сфері ЖКГ, комунальний транспорт, велосипедну інфраструктуру, ремонти та реконструкції, а також розвиток краматорського спорту.

00:50​ Головні питання на 2021 рік, які планується бюджет на вирішення цих питань?
...

Із філологіні у швачку – як Служба зайнятості Донеччини допомагає отримати затребувану професію

Суспільство

Ольга Грибова втратила роботу на початку коронакризи і одразу ж стала на облік у Слов’янському центрі зайнятості. За її фахом і досвідом роботи пропозицій щодо працевлаштування не надходило, тому Ольга зголосилася пройти перекваліфікацію та отримати ...

STEM-освіта на Донеччині стає реальністю

Освіта

Все більше шкіл Донецької області втілюють у свою роботу інтегроване навчання та використовують у навчальному процесі освітні матеріали, створені за сучасними технологіями.
Про кращі наробки вчителів, сфери застосування новітніх методик, а також ...

Батьківська рада Краматорська конструктивно співпрацює з міським управлінням освіти

Освіта

Батьківська спільнота детально проаналізувала проєкт цільової комплексної програми «Програма розвитку освіти на території м. Краматорськ. 2021-2024 роки», який готують до затвердження міськрадою.
За змістом документу у батьків з’явилися деякі ...

Краматорськ займає гідну позицію у рейтингу «Regional Doing Business-2020»

Економіка

Неформальна столиця Донеччини увійшла до першої десятки обласних міст України за легкістю ведення бізнесу. Такі результати минулорічного рейтингу, що складають експерти Офісу ефективного регулювання BRDO. За підсумками 2020 року Донецька область ...

Українські учні шукають рішення проблем сучасного світу через створення IT-проєктів

Освіта

Програма FIRST LEGO League щороку в Україні організовує чемпіонати зі STEM-освіти. Завдяки таким заходам учні мають замислитися і знайти рішення сучасних проблем. Краматорська команда «ITway» стала чемпіоном Кропивницького відбіркового турніру FIRST ...

Дайджест подій Донеччини

Суспільство

Короткий огляд заходів минулого тижня на Донеччині.

Відстежуйте події, що відбуваються на сході України, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter. Долучайтесь!

У сучасному світі завжди потрібно бути в курсі останніх новин. Найактуальніші і правдиві новини Краматорська можна знайти на нашому сайті. Ми співпрацюємо з журналістами, ЗМІ і територіальними громадами Донецької, Луганської та Дніпропетровської областей, щоб ви могли отримувати достовірну інформацію про актуальні події.

Краматорськ – досить велике українське місто. Його жителі можуть дізнаватися про Краматорські новини з нашого Антикризового медіа-центру. Наш портал спеціалізується на подіях Краматорська та прилеглих українських територій. Це дозволяє городянам швидко дізнаватися всю інформацію про рідне місто, а також брати активну участь у політичному житті Краматорська і країни. У нас актуальні дані про поточну ситуацію, прогнози та аналітика, інформаційна допомога з різних питань – від оформлення пенсій до замовлення продуктів. Останні події в Краматорську – завжди на нашій сторінці. 

Наш портал існує вже шість років, і за цей час встиг отримати багато постійних читачів. Ми розміщуємо всі новини Краматорська вчасно і можемо гарантувати їхню актуальність. Якщо вас цікавлять конференції, тренінги у Краматорську – про них ви також можете дізнатися на цій сторінці.

Ми ретельно дотримуємося правил:

  • Пишемо максимально інформативно.
  • Публікуємо корисні та цікаві новини.
  • Працюємо, щоб підвищувати медійну грамотність українців.

Саме завдяки таким умовам наші читачі довіряють порталу, і з кожним днем кількість постійних відвідувачів стає все більше. Приєднуйтесь до нас – отримуйте свіжу й актуальну інформацію кожен день.