Краматорськ

У Краматорську сформовано нові органи місцевого самоврядування

Суспільство

Після проведення місцевих виборів у громадах повністю або частково оновлюються органи управління. Приступають до виконання своїх обов’язків голови рад, депутати, обираються члени виконкомів. Ці три гілки влади складають систему місцевого ...

Вчені та студенти ДДМА освоюють біоінженерію

Освіта

Вдосконалення імплантів суглобів, підвищення ефективності роботи медичного обладнання та навіть краще обслуговування в реєстратурі поліклініки – такі задачі ставлять собі студенти Донбаської державної машинобудівної академії.
Завідувач кафедрою ...

Мешканці Донеччини обрали міську владу

Політика

Проведенням другого туру виборів Слов’янського міського голови практично завершилося формування оновлених органів місцевого самоврядування Донецької області.
Основні змагання кандидатів у мери та до місцевих рад відбулися 25 жовтня. Після ...

Корисна інформація для мешканців Краматорська

Суспільство

Як записатись до «Арт-коворкінгу»?
За якими напрямками та графіком працює заклад?
На який вік розрахований простір?

Відповідає Ася Романова, адміністраторка «Арт-коворкінгу».
Більше про проєкт дивіться у сюжеті: Арт-коворкінг у ...

Арт-коворкінг у Краматорську дає можливості для творчої молоді

Суспільство

Пошити власноруч наплічник або зробити авторський принт на футболці – такі можливості для молоді надає креативний простір «Арт-коворкінг», який з літа відкритий у Краматорську.
Виготовити цікаві речі можна як для себе, так і на продаж – таким чином ...

Від розмов до спільних дій: навіщо Краматорську шкільний громадський бюджет

Суспільство

У Краматорську з’явиться шкільний громадський бюджет. Уже відбулись обговорення та складений проєкт Програми про шкільний громадський бюджет. Рішення залишилось за депутатським корпусом – подібні програми затверджує місцева рада.
Розробка шкільного ...

ІТ суспільство планує залишити молодь в Краматорську

Освіта

Отримувати в Краматорську сертифікати від Microsoft та Google, навчати школярів в сучасному ресурсному ІТ центрі та розвивати місто в справжнє smart sity планує ІТ суспільство.
 
Успішним можна бути вдома
 
Загальна проблема регіонів – ...

У Краматорську за допомогою квадрокоптеру шукатимуть забруднювачів атмосферного повітря

Суспільство

У Краматорську на Донеччині активізується боротьба з таким негативним явищем, як спалювання рослинності. У місті створено комісію зі встановлення фактів забруднення атмосфери та фіксації фактів порушення природоохоронного законодавства фізичними і ...

Арт-коворкінг у Краматорську – простір для творчості та підприємництва

Суспільство

Для творчої молоді в Краматорську працює арт-коворкінг. Сюди можна прийти до майстерні, навчитись шити та самостійно пошити собі цікаві речі, зробити авторський принт на футболці або наліпки власного дизайну. Молодь вчиться заробляти завдяки власним ...

Ми допомагаємо поліції підвищити правову свідомість громадян

"Лига майбутніх поліцейських", - об'єднання дітей патріотів, які співпрацюють з поліцією, громадськими та міжнародними оргназіаціями, проводять соціологічні дослідження
Дивіться більше відео-візитівок ГО Донеччини

У сучасному світі завжди потрібно бути в курсі останніх новин. Найактуальніші і правдиві новини Краматорська можна знайти на нашому сайті. Ми співпрацюємо з журналістами, ЗМІ і територіальними громадами Донецької, Луганської та Дніпропетровської областей, щоб ви могли отримувати достовірну інформацію про актуальні події.

Краматорськ – досить велике українське місто. Його жителі можуть дізнаватися про Краматорські новини з нашого Антикризового медіа-центру. Наш портал спеціалізується на подіях Краматорська та прилеглих українських територій. Це дозволяє городянам швидко дізнаватися всю інформацію про рідне місто, а також брати активну участь у політичному житті Краматорська і країни. У нас актуальні дані про поточну ситуацію, прогнози та аналітика, інформаційна допомога з різних питань – від оформлення пенсій до замовлення продуктів. Останні події в Краматорську – завжди на нашій сторінці. 

Наш портал існує вже шість років, і за цей час встиг отримати багато постійних читачів. Ми розміщуємо всі новини Краматорська вчасно і можемо гарантувати їхню актуальність. Якщо вас цікавлять конференції, тренінги у Краматорську – про них ви також можете дізнатися на цій сторінці.

Ми ретельно дотримуємося правил:

  • Пишемо максимально інформативно.
  • Публікуємо корисні та цікаві новини.
  • Працюємо, щоб підвищувати медійну грамотність українців.

Саме завдяки таким умовам наші читачі довіряють порталу, і з кожним днем кількість постійних відвідувачів стає все більше. Приєднуйтесь до нас – отримуйте свіжу й актуальну інформацію кожен день.