Краматорськ

Протягом місяця 20 молодих мешканців Краматорська можуть пройти стажування у міській раді

Суспільство

Проєкт «Академія молодіжного самоврядування» презентували в Антикризовому медіа-центрі. Нині триває прийом заявок для участі в стажуванні.
Взяти участь у проєкті можуть молоді люди віком від 19 до 35 років, які мають вищу освіту або ще навчаються у ...

АКМЦ та KramatorskPost запускають проєкт, присвячений місцевим виборам

Політика

Хто йде до влади у Краматорську?
Що обіцяють громаді кандидати?
Чим будуть заслуговувати довіру виборців?

На ці та інші питання шукатимемо відповіді у новому проєкті від Kramatorsk Post та Антикризового медіа-центру.
Ми проведемо серію ...

Громадськість Краматорська оперативно стежить за станом повітря

Суспільство

В Краматорську з’явилась мобільна станція для оперативного моніторингу стану повітря. Прибор безкоштовно від чеської неурядової організації Arnika отримала краматорська громадська організація «Фонд розвитку громади» як учасник проєкту «Чисте повітря ...

Скаутський осередок «Пласт Краматорськ»

Суспільство

Як записатись до ПЛАСТу в Краматорську?
Кого беруть до своїх лав пластуни?
Чому навчають у ПЛАСТі та чим займаються діти?
Яка головна мета мандрівок Україною?

Відповідає Максим Потапчук, керівник скаутського осередку «Пласт Краматорськ». ...

Краматорська компанія QuartSoft уже 20 років на ринку IT – технологій

Суспільство

Робота і заробіток - це не тільки й не стільки труби та заводи. Успішними можна бути і в офісі чи то за комп'ютером вдома, каже команда QuartSoft. Вона нараховує понад 150 фахівців. Має представництва в Краматорську, Харкові, Києві та ...

Унікальні скульптури прикрасили краматорський «Лабіринт»

Суспільство

Нова локація культурного життя Краматорська відкрита в реконструйованому сквері «Лабіринт». Прикрасила сквер скульптурна група «Народжені в Україні» авторства В’ячеслава Гутирі.

Краматорськ став першим містом у світі, в якому з’явились ...

Виставка, присвячена боям за Краматорськ і Слов’янськ, відкриється у Донецькому обласному краєзнавчому музеї

Суспільство

Експозиція під назвою «5 блокпост» відкриється 21 серпня. В ній представлені боєприпаси, зброя, предмети побуту, особисті речі, фотографії бійців ЗСУ, НГУ та МВС, які несли службу на блокпосту між Краматорськом і Слов’янськом з травня по липень 2014 ...

Ремонт скверу Профспілок у Краматорську

Суспільство

У Краматорську триває ремонт скверу Профспілок. Ось так він виглядає нині з висоти пташиного польоту.

Відстежуйте змІнИ, що відбуваються на Донеччині, разом з нами на наших сторінках - YouTube або Facebook або Twitter. Долучайтесь!

Простір відповідальних татусів з’явиться у Краматорську

Суспільство

Нині у приміщенні, де розташовуватиметься «Тато Хаб», починається ремонт. Ініціатором створення такого простору стала ГО «Клуб рибалок України». У «Тато Хабі» планують надавати психологічну підтримку, юридичну консультацію та іншу корисну інформацію ...

Краматорська молодь показала «відшибне мистецтво»

Суспільство

“Мистецтву не місце на відшибі!” – під таким гаслом 8 серпня пройшла акція «Відшибне мистецтво» у вигляді рейв-вечірки на галявині біля старого фонтану у парку Ювілейному” .
У відповідь на обіцянки міської влади створити тут центр молодіжної ...

У сучасному світі завжди потрібно бути в курсі останніх новин. Найактуальніші і правдиві новини Краматорська можна знайти на нашому сайті. Ми співпрацюємо з журналістами, ЗМІ і територіальними громадами Донецької, Луганської та Дніпропетровської областей, щоб ви могли отримувати достовірну інформацію про актуальні події.

Краматорськ – досить велике українське місто. Його жителі можуть дізнаватися про Краматорські новини з нашого Антикризового медіа-центру. Наш портал спеціалізується на подіях Краматорська та прилеглих українських територій. Це дозволяє городянам швидко дізнаватися всю інформацію про рідне місто, а також брати активну участь у політичному житті Краматорська і країни. У нас актуальні дані про поточну ситуацію, прогнози та аналітика, інформаційна допомога з різних питань – від оформлення пенсій до замовлення продуктів. Останні події в Краматорську – завжди на нашій сторінці. 

Наш портал існує вже шість років, і за цей час встиг отримати багато постійних читачів. Ми розміщуємо всі новини Краматорська вчасно і можемо гарантувати їхню актуальність. Якщо вас цікавлять конференції, тренінги у Краматорську – про них ви також можете дізнатися на цій сторінці.

Ми ретельно дотримуємося правил:

  • Пишемо максимально інформативно.
  • Публікуємо корисні та цікаві новини.
  • Працюємо, щоб підвищувати медійну грамотність українців.

Саме завдяки таким умовам наші читачі довіряють порталу, і з кожним днем кількість постійних відвідувачів стає все більше. Приєднуйтесь до нас – отримуйте свіжу й актуальну інформацію кожен день.